PEŁCZYŃSKI Adam (1865 Gorlice -1926)
olej, płótno, 55 x 78 cm;
sygn. l.d.: Adam Pełczyński / 23?
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 55 x 78 cm;
Olej, płótno; 80 x 93,3 cm
Sygnowany p. d.: Adam Pełczyński 19
olej, płótno, wym.: 45, 5 x 39, 5 cm
sygn. p.d.: A. Pełczyński / (19)18
Na odwrocie dwie naklejki z galerii
Topole nad wodą o zachodzie słońca
olej na płótnie dublowanym, 70 x 50 cm,
sygn. l.d.: "Adam Pełczyński (19) 12"
olej na płótnie dublowanym, 120 x 90 cm,
sygnowany u dołu "Adam Pełc...ński / 98"
olej, płótno, tektura, wym.: 67 x 78 cm
sygn. p.d.: Adam Pełczyński
TOPOLE NAD WODĄ O ZACHODZIE SŁOŃCA, 1912
olej na płótnie dublowanym,
70 x 50 cm,
sygnowany u dołu po lewej "Adam Pełczyński [19]12"
olej na płótnie dublowanym, 70 x 50 cm, sygnowany l.d. "Adam Pełczyński 12"
olej, płótno
sygn. p.d.: Adam Pełczyński (19)22
wym.: 61 x 80,5 cm
PEJZAŻ WIOSENNY Z SZYMBARKA, 1924
olej, płótno 60,5 x 50,5 cm
sygn. po prawej u dołu czarnym olejem: A.Pełczyński | Szymbark 24
Olej, płótno, 119,5 x 89.5 cm
Sygnowany czarnym olejem u dołu: Adam Pełc...ński | 1 98
Nastrojowy letni pejzaż z piękną, bujną roślinnością i tajemniczymi ruinami w oddali, namalowany w początkowym okresie twórczości artysty.
olej na płótnie, 70 x 49,8 cm
sygnowany l.d.: "Adam Pełczyński (98?)"