1 zł
2 600 000 zł

MACIEJOWSKI Marcin (ur. 1974)

Rutkowski Patrol, 2002 r.

olej/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'M.M. 02'

cena wywoławcza: Wykup abonament

MACIEJOWSKI Marcin (ur. 1974)

olej/płótno, 50 x 55 cm

MACIEJOWSKI Marcin (ur. 1974)

Monika, 2002 r.

ołówek/papier, 21,1 x 29,7 cm
sygnowany i datowany śr.d.: 'M. Maciejowski 02'

MACIEJOWSKI Marcin (ur. 1974)

O integracji z UE mówi Jacek Soska, Stanisława Salomon z zabawy pokazuje mostek. Urzędnicy chcą go zburzyć, 2004,

ołówek/papier, 21 x 15 cm (x2)
sygnowany i datowany p.d.: 'M. Maciejowski 04.' (każda część)

MACIEJOWSKI Marcin (ur. 1974)

Po zmroku, 2002 r.

olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"PO ZMROKU" | M.MACIEJOWSKI | 02.'

MACIEJOWSKI Marcin (ur. 1974)

Polski, Polska, 1974 (Janosik), 2000 r.

olej/płótno, 63,5 x 66 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"POLSKI, POLSKA, 1974" (JANOSIK) | MARCIN MACIEJOWSKI | 00 r.'

MACIEJOWSKI Marcin (ur. 1974)

Przeciwstawiam się błędnym prądom ideowym

ołówek, papier;
14 x 23 cm (w świetle passe-partout)

MACIEJOWSKI Marcin (ur. 1974)

Zatrzymany król amfetaminy

ołówek, papier;
17 x 14 cm (w świetle passe-partout)

MACIEJOWSKI Marcin (ur. 1974)

Wcześniej zaliczyłem jedenastki

ołówek, papier;
29 x 20 cm (w świetle passe-partout)

MACIEJOWSKI Marcin (ur. 1974)

Zapraszamy do naszego biura

ołówek, papier;
20,5 x 29 cm (w świetle passe-partout)

MACIEJOWSKI Marcin (ur. 1974)

O integracji z UE mówi Jacek Soska, Stanisława Salomon z zabawy pokazuje mostek. Urzędnicy chcą go zburzyć, 2004 r.

MACIEJOWSKI Marcin (ur. 1974)

`Pieśń profana, 2012 r.

olej/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ` "PIEŚŃ | PROFANA" | MARCIN | MACIEJOWSKI | 12. | 80 x 60 cm`

- Wilkinson Gallery, London
- kolekcja prywatna
- Dom aukcyjny Sotheby`s, London
- kolekcja prywatna, Warszawa

MACIEJOWSKI Marcin (ur. 1974)

Andrzej nie pozwala Alicji wykonywać żadnych męskich prac domowych, 2001 r.

olej/płótno, 96 x 115 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: "MARCIN MACIEJOWSKI | ANDRZEJ NIE POZWALA ALICJI | WYKONYWAĆ ŻADNYCH MĘSKICH | PRAC DOMOWYCH | 2001`

- Dom Aukcyjny Polswiss Art, 26.10.2003
- Galeria Fibak, Warszawa
- kolekcja prywatna, Warszawa
- Maria Korzeniowska-Marciniak, Sztuka współczesna czy dawna? Dylemat uczestników rynku sztuki, "Gazeta Antykwaryczna", nr 10/2004, s. 14

MACIEJOWSKI Marcin (ur. 1974)

A TAM BYŁA CUKIERNIA, 2002

olej, płótno, 40 x 35 cm,
sygn. na odwrocie: MM 02 okładka /"Przekroju "/ 2002 r.

MACIEJOWSKI Marcin (ur. 1974)

Gdy czuję ten zapach nowych butów zapominam o trudach życia

ołówek/papier, 16 x 14 cm (w świetle passe-partout)

MACIEJOWSKI Marcin (ur. 1974)

Ola i Tomek są rodzeństwem...

ołówek, papier, 29 x 20 cm
sygn. p.d.: M.M.

MACIEJOWSKI Marcin (ur. 1974)

Jakie to miasto?, 2001

olej, płótno; 75 x 77 cm;
napis na odwrocie: "JAKIE TO MIASTO" / MARCIN MACIEJOWSKI / 01 r.

MACIEJOWSKI Marcin (ur. 1974)

Kierowca popatrzył na potrąconego potem błyskawicznie dodał gazu i uciekł, 2000 r.

olej/płótno, 56 x 48 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ` "KIEROWCA POPATRZYŁ NA POTRĄCONEGO | POTEM BŁYSKAWICZNIE DODAŁ GAZU | I UCIEKŁ" | MARCIN MACIEJOWSKI 00 r.`

WYSTAWIANY: Polska, kwiecień - maj 2001, Galeria Zderzak, Kraków 2001
LITERATURA: Marcin Maciejowski, Polska, katalog wystaw: Sport i pielęgnacja, Kraków, 2000, s. 30 (il.).

MACIEJOWSKI Marcin (ur. 1974)

U jej boku pojawia się teraz zupełnie nowy facet, 2000

olej, płótno; 123 x 128 cm
sygn. na odwrocie: MACIEJOWSKI M 00

Estymacja: 90000 - 100000 PLN

MACIEJOWSKI Marcin (ur. 1974)

Dwa współoprawne rysunki, 2004 r.

rysunki z napisami:
`O integracji z UE mówi Jacek Soska (w środku)` oraz `Stanisława Salomon z zabawy pokazuje mostek. Urzędnicy chcą go zburzyć`

Estymacja: 4 000 - 5 000 zł

liczba obiektów: 68