BERDOWSKA Tamara (ur. 1962, Rzeszów)
Olej, płótno; wym.: 68 x 80 cm; sygn. na odwrocie: Tamara Berdowska, poniżej datowanie.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Kompozycja przestrzenna, 2010 r.
celuloid, stelaż z drewna i metalu, 140 x 250 x 100 cm
olej/płótno, 73 x 54 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Tamara Berdowska | 2007 | olej'
olej, płótno; 45 x 45 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Tamara / Berdowska / 2017 / olej.
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Tamara Berdowska | 2014 | olej na płótnie
płyta, metal, folia, 52 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Tamara Berdowska | 2017
olej, płótno, 70 x 70 cm
na odwrocie autorski opis: Tamara/Berdowska/ 2017 olej/z cyklu "Bezsenność"/ bez tytułu
olej, płyta mdf, 40 x 40 x 13 cm
na odwrocie autorski opis: Tamara/ Berdowska/2014 r./Relief nr. I/Olej na płycie mdf
olej/płótno, drewno, 13 x 18 cm każdy element (7 szt.) w gablocie 22 x 108 cm
sygnowany i datowany na odwrocie: Tamara Berdowska | 2000 r. | olej
olej, płyta mdf, relief; 63 x 48 x ok. 6 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Tamara Berdowska 2015.
Praca prezentowana na wystawach indywidualnych:
2016 - Idea a forma, Polski Instytut w Bratysławie, wystawa w ramach Międzynarodowego festiwalu Socha a Objekt XXI; 2016 - Kompozycje przestrzenne, Galeria Artemis, Kraków. 2015 - Wystawa malarstwa i obiektów w związku z nagrodą im. W. Wojtkiewicza, Galeria Pryzmat, Kraków.
Olej, płyta mdf, relief; wym.: 63 x 48 x 5 cm; sygn. na odwrocie.
Praca prezentowana na wystawach indyidualnych: 2016 - Idea a forma, Polski Instytut w Bratysławie, wystawa w ramach Międzynarodowego festiwalu Socha a Objekt XXI;
2015 - Wystawa malarstwa i obiektów w związku z nagrodą im. W. Wojtkiewicza, Galeria Pryzmat, Kraków;
2016 - Kompozycje przestrzenne, Galeria Artemis, Kraków
relief, olej/mdf, 40 x 40 x 13 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Tamara Berdowska / 2014 r. / relief nr I / olej na mdf
olej, płótno, 100 x 100 cm
opisany na odwrocie: Tamara Berdowska 2014 olej
technika mieszana (relief, olej, drewno)
płyta; 40 x 40 cm;
sygn. na odwrocie: Tamara Berdowska/ 2014 r. / Relief nr I / olej na mdf
olej/płótno, 73 x 54 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: `Tamara Berdowska | 2007 | olej`
olej, płótno, wym. 30x24 cm
Olej, płótno; wym.: 100 x 70 cm; sygn. na odwrocie.
olej/płótno, 130 x 130 cm
sygnowany i opisany autorsko na odwrociu: `Tamara | Berdowska | 2011`
Estymacja: 12 000 - 16 000 zł