1 zł
2 600 000 zł

HORODECKI Otello Zdzisław (ur. 1948)

Projekt logo PZPR, 1978

karton, tempera, 40 x 30 cm;
na odwrocie dwie pieczęcie: PROJEKT / parafka 1978 / ARTSTA PLASTYK / ZDZISŁAW HORODECKI / Z.P.A.P NR 7760 oraz ZDZISŁAW HORODECKI / ARTYSTA PLASTYK / PROJEKT 1978 (odręcznie na pieczęci)/ ALL RIGHTS RESERVED
sygn. na odwrocie: parafka 1978

cena wywoławcza: Wykup abonament

Wilanów - Plener, 2006

akryl, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z. HORODECKI Ą2006Ą
Na odwrocie autorski napis: WILANÓW-PLENER"/ ZDZISŁAWA
OTELLO/ HORODECKI. 2006 oraz podpis artysty.

Jeziorko Powsinkowskie - Tu się przeziębiałem, 2008

akryl, płótno;
60 x 73 cm;
sygn. i dat. p. d.: ZDZISŁAW? OTELLO HORODECKI ? 2008 ?
Na odwrocie autorska nalepka z informacjami o pracy oraz napis: Zdzi. Otello / Horodecki

GDAŃSK

Restauracja Forsthaus w Parku Jaśkowej Doliny we Wrzeszczu, Heiss & Co., Kolonia, ok. 1910; na verso pieczęcie wyd.; fot. sepia, st. bdb., lekko podniszczone krawędzie; wymiary: 177x128 mm; na verso odręczny opis: Danzig - Langführ Forsthaus Jäschkenthal; RZADKIE!

Aleatoryzm alpejski, 2012

z cyklu: Świadome drażnienie mózgu
akryl, płótno, 55 x 46 cm;
sygn. dat. i opis: ALEATORYZM ALPEJSKI / ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI 2012
na odwrocie nalepka autorska z opisem

Południe zegarmistrza wschodu - aleatoryzm, 2011

akryl, płótno;
70 x 70 cm;
sygn. l. d.: ZDZISŁAW OTELLO / HORODECKI ? 2011?; napis l. d.: POŁUDNIE ZEGARMISTRZA / WSCHODU ? ALEATORYZM.
Na odwrocie nalepka z autorskim opisem obrazu.

Florenckie papużki, 2012

akryl, karton; 39,5 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu: FLORENCKIE PAPUŻKI / ALEATORYZM. 2012. / ZDZISŁAW OTELLO / HORODECKI.

Aleatoryzm alpejski, 2012

akryl, płótno, 55 x 46 cm;

Domek Jontka - Aleatoryzm, 2005

tempera, papier;
39,5 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: ZDZISŁAW OTELLO / HORODECKI 2005;
opisany l. d.: "DOMEK JONTKA" / ALEATORYZM.

10 drzew - względność koloru, 2008

akryl, płótno,
60 x 73 cm;
sygn. p. d.: ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI - 2008;
na odwrocie nalepka autorska z informacjami o pracy.

Kąpiący się łabędź, 2011

akryl, złoto akrylowe, płótno,
60 x 60 cm;
opisany u dołu kompozycji: KĄPIĄCY SIĘ ŁABĘDŹ ALEATORYZM ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI 2011

Porcelanowy pałacyk z Sčvres, 2011

akryl, płótno,
80 x 80 cm;
sygn. u dołu: PORCELANOWY PAŁACYK Z SEVRES. ALEATORYZM. ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI. 2011
na odwrocie nalepka autorska z danymi o pracy

Moment psychologiczny ściennego obserwatora, 2011

akryl, płótno, 70 x 70 cm
sygn. l. d.: MOMENT PSYCHOLOGICZNY/ ŚCIENNEGO OBSERWATORA/ ZDZISŁAW OTELLO/ HORODECKI, ALEATORYZM 2011;
na odwrocie nalepka autorska z danymi pracy

Warszawskie Zero, 2012

akryl, płótno,
60 x 60 cm;
sygn. l. d.: WARSZAWSKIE ZERO - ALEATORYZM / ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI ` 2012;
nalepka autorska na odwrocie.

Kąpiacy się łabędź, 2011

60 x 60 cm;

-12oC, 2007

akryl, płótno,
50 x 60 cm;
sygn. p. d.: Z.O. HORODECKI 2007
Na odwrocie nalepka autorska

Daszki zimowe, 2010

akryl, płótno, 60 x 60 cm;
sygn. p. d.: "DASZKI ZIMOWE" 2010 / ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI;
na odwrocie nalepka autorska z tytułem pracy, datą powstania i danymi pracy

akryl, płótno, 70 x 70 cm

Kąpiacy się łabędź, 2011

60 x 60 cm;

Baśń o chowającej się cerkiewce, 2010

akryl, płótno, 60 x 60 cm;
sygn. p. d.: BAŚŃ O CHOWAJĄCEJ SIĘ CERKIEWCE / ALEATORYZM. Z . O . HORODECKI . 2010

liczba obiektów: 99