PILLATI Gustaw (1874 Warszawa - 1931 Warszawa)
Olej, płótno;
80 x 50,5 cm
Sygnowany p. d.: G. Pillati
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno; 80 x 50,5 cm
Sygnowany p. d.: G. Pillati
Olej, płótno; 115 x 100,5 cm
Sygnowany l. d.: G. Pillati
Na odwrocie nalepka: SALON DOROCZNY 1922/23 | AUTOR G. Pillati | TYTUŁ DZIEŁA Żniwiarz | RODZAJ DZIEŁA olejny | CENA 1200
Obraz wystawiany na Salonie Dorocznym Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych roku 1922/23.
Wybrzeże skaliste w Bretanii, ok. 1914 r.
olej/deska, 18 x 25 cm
sygnowany p. d.: `G. Pillati`
na odwrocie papierowa naklejka: `830 Autor Pillati Gustaw | Tytuł 46) Wybrzeże skaliste w Bretanii | Rodzaj dzieła olejny | 150 Własność Data nadesłania 26/I 1914` oraz `TPSP | Poznań, Plac Wilhelmowski 18 | Reg. Obrazów nr. Bież. 354 | Nazwisko artysty: Gustaw Pillati | Tytuł obrazu (dzieła): | Wybrzeże skaliste w Bretanii | Cena sprzedaży 150 d`
olej/płótno, 25 x 35 cm
sygnowany p. d.: `G. Pillati`
olej, płótno dublowane,
115,5 x 141 cm; sygn. p.d.: G. Pillati / 1918;
na odwrocie nalepka z nazwiskiem autora, tytułem techniką oraz datą 8 XI 1918 r.
Olej, płótno; 115 x 100,5 cm
Sygnowany l. d.: G. Pillati
Na odwrocie nalepka: SALON DOROCZNY 1922/23 | AUTOR G. Pillati |
TYTUŁ DZIEŁA Żniwiarz | RODZAJ DZIEŁA olejny | CENA 1200
olej na tekturze, 27 x 35 cm
sygnowany l.d.: "G. Pillati"
na odwrocie nalepka TZSP z datą 20.X.1923
gwasz, ołówek na tekturze,
35 x 44 cm, sygnowany l.d.: "G.Pillati"