1 zł
2 600 000 zł

ĆWIKLIŃSKI Zefiryn (1871 Lwów - 1930 Zakopane)

Okiść

olej/tektura,
30 x 38 cm
sygnowany p. d.: `Z. ĆWIKLIŃSKI`
na odwrocie papierowa naklejka: `Nr 12. | Nazwisko Ćwikliński Zefir | Adres | Tytuł Szkic "Okiść" | Rodzaj Cena 70 Kor | Własność (…)`

cena wywoławcza: Wykup abonament

Brzozy

olej, tektura, 30 x 40 cm;
sygn. l. d.: Z. ĆWIKLIŃSKi / 913

Brzozy

olej, tektura,
30 x 40 cm;

BRAMA W DUBROWNIKU

Olej, karton;
8,3 x 11,5 cm
Na odwrocie napis: 25/0. .. | Raguza | Ćwikliński ..

Kwitnąca jabłoń

olej/tektura, wym.: 35,5 x 30 cm
sygn. l.d.: Z. Ćwikliński / 1926

Łąka w górach

olej, tektura, 21,5 x 38 cm
sygn. monogramem p.d.: Z.C.

BARANKI, 1922

olej na tekturze, 32 x 42 cm,
sygnowany p.d. "Z.Cwikliński / 922".
Na odwrocie kartka Salonu Sztuki Zygfryda Reizesa we Lwowie, 3-go Maja 11 a, z danymi obrazu.

BACA Z OWCAMI, 1923

Olej, tektura; 59 x 63,5 cm
Sygnowany p. d.: Z. ĆWIKLIŃSKI 923

Kopy siana

sygnowany p.d.,
olej tektura, 30x27.9 cm

PEJZAŻ LEŚNY Z KROWĄ, 1929

olej na tekturze, 30,4 x 35 cm,
sygnowany p.d. "Z. ĆWIKLIŃSKI 1929"

5 pejzaży śródziemnomorskich

olej/tektura, różne formaty
sygnowane w większości u dołu bądź na odwrocie `Z. Ćwikliński`, jedna praca dwustronna (szkic pejzażu)

Cyprysy

olej/płótno, 123 x 81 cm
sygnowany l. d.: `Z. Ćwikliński`

Zielony staw

olej/płótno, 30 x 40 cm
sygnowany p. d.:. `Z.ĆWIKLIŃSKI/9 II`

GÓRALKA, po 1910

Olej, tektura; 63 x 60 cm
Na odwrocie napis ołówkiem na krośnie: Ćwikliński Zefir | geb. 1871 Lemberg | gest. 1930 Zakopane

Pejzaż górski z limbą

olej, płótno, 74 x 98 cm;
sygn. p.d.: Z. ĆWIKLIŃSKI / 923

Portret góralki

olej na tekturze; 63 x 60 cm;
sygn. l.d.: Z. Ćwikliński.

Jabłonka

olej, tektura,
30 x 35 cm;
sygn. l.d.: Z. ĆWIKLIŃSKI / 1928
na odwrocie nalepka: "PHRYNE" KUNSTHANDLUNG / HANDEL DZIEŁAMI SZTUKI / JAKUB BULANDA, KRAKÓW, Sławkowska 6 / Kupno, Sprzedaż - Ocena fachowa; z nr 108 nazwiskiem autora oraz tytułem Pejzaż

Wypas owiec w górach, 1921

olej, tektura;
31 x 43 cm;
sygnowany i datowany po lewej stronie u dołu: Z. Ćwikliński | 921;
na odwrocie po prawej stronie u góry napis: 278 6; po środku napis długopisem: (...) nie może być | wywożone z kraju | 6. V 1952 r; pieczątka: URZĄD KONSERWATORSKI | na m.st. Warszawa

Ruiny zamku w Czorsztynie

Olej, tektura,
wym. 30 x 41 cm;
Sygn. p.d.- Z. CWIKLIŃSKI

WYPAS OWIEC, 1924 r.

Pastel na tekturze 49 x 68,5 c
Sygnowany p.d. - "Z. Ćwikliński / 924"

liczba obiektów: 66