1 zł
2 600 000 zł

BUNSCH Adam (1896 Kraków -1969 Kraków)

PEJZAŻ Z JACHTAMI, 1967

Akwarela na szkicu ołówkowym;
24 x 30 cm
Sygnowany l.d.: Adam Bunsch 1967, p.d. ołówkiem: 1587

cena wywoławcza: Wykup abonament

HERAKLION, 1957

Akwarela na szkicu ołówkowym;
25 x 36,2 cm
Sygnowany p.d.: Adam Bunsch 1968, l.d.: Heraklion

KOTY, 1967

Drzeworyt;
29 x 40,2 cm
Sygnowany p.d.: Adam Bunsch 1967, l.d.: drzeworyt 5/30

Góral

pastel, papier żeberkowy, 60 x 46 cm;
sygn. l.d.: Adam Bunsch 1936

Las

pastel, papier,
62 x 47 cm;
sygn. l. d.: Adam Bunsch 1936

Widok na kościół św. Wojciecha we Lwowie, 1922

olej, płótno,
56 x 41 cm,
sygnowany l.d.: Bunsch, dat. 1922 Na odwrocie naklejka z wystawy na Zamku w Muzeum w Bielsku-Białej, 1963 r.

Główka dziecka

drzeworyt barwny, papier,
18 x 15,4 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Adam Bunsch 1930 r. (ołówkiem);
napis p.d.: drzeworyt

Rzeczka w lesie

olej, płótno
44 x 55 cm;
sygn. l. d.: Adam Bunsch 1927
na odwrocie: Nr 187.

Widok miejski

olej, płótno
42 x 26 cm;
sygn. l. d.: Adam Bunsch 1926
na odwrocie fragment nalepki z TPSP w Krakowie oraz nalepka Salonu Dzieł Sztuki Kazimierza Wojciechowskiego w Krakowie

Pejzaż beskidzki, 1959

akwarela, papier, 28 x 50 cm
sygn. l.d.: Adam Bunsch 1959

Pejzaż IV`

olej/płótno, 43 x 26 cm
na odwrocie naklejka: `SALON DZIEŁ SZTUKI | KAZIMIERZA WOJCIECHOWSKIEGO | KRAKÓW, UL. ŚW. JANA L. 3 - TELEFON 100 - 02` oraz papierowa naklejka na płótnie z TPSP w Krakowie: `Autor: Adam Bunsch | Tytuł: Pejzaż IV `

10 W WIOSENNYM SADZIE, 1947

Olej, płótno; 81 x 63 cm Sygnowany p. d.: Adam Bunsch 1947, l.d.: 849

Autoportret

sangwina, papier, 45 x 25 cm;
sygn. p. d.: Adam Bunsch / 6. XII. 55.

olej/płótno, wym.: 57 x 43 cm
sygn. l.d.: A. Bunsch 918

PLAŻA W JASTARNI, 1966

Akwarela na szkicu ołówkowym, papier; 28,5 x 38 cm
Sygnowany l.d.: Adam Bunsch, p.d.: Jastarnia 1966.
Znak wodny na papierze p.d.: Arches France, znak wytłaczany: VERITABLE PAPIER D`ARCHES FIN

NAPRAWA KUTRA, 1967

Akwarela na szkicu ołówkowym, papier; 28,7 x 38,7 cm
Sygnowany l.d.: Adam Bunsch`967, p.d. ołówkiem: 1588.

Dziewczynka karmiąca indyki

olej, płótno, 76 x 51 cm
sygn. p.d.: A. Bunsch

Leśny strumień, 1927 r.

olej/płótno, 43,5 x 55,5 cm
sygnowany i datowany l. d.: `Adam Bunsch | 927`

Pejzaż podgórski

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
37 x 54 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Adam Bunsch 1957.

Rekonstrukcja Collegium Maius

litografia, wym.:43 x 30,5 cm,
sygn. l.d.: Adam Bunsch 1953

liczba obiektów: 103