1 zł
2 600 000 zł

AUTOR nierozpoznany

GNIADY KOŃ PROWADZONY ZA UZDĘ, 1905

Akwarela, papier; 22 x 29 cm
Data l.d.: 905

cena wywoławcza: Wykup abonament

AUTOR nierozpoznany

PEJZAŻ ZE SZTAFAŻEM, XVII/XVIII w.

Ołówek, sepia, gwasz, papier; 25 x 24,5 cm
Sygn. p.d.: nieczytelnie

AUTOR nierozpoznany

WŁOSZKA, 1913

Olej, płótno; 83 x 64 cm
Sygnowany l.d.: Henrietta Roma 913

AUTOR nierozpoznany

KRÓL PRUS FRYDERYK WILHELM III, XIX w.

Ołówek, papier; 19 x 16 cm (w świetle p-p)

AUTOR nierozpoznany

PROFIL MĘŻCZYZNY, 1835

Ołówek, papier; 22 x 17 cm (w świetle p-p)
Napis śr. d.: April 1835

AUTOR nierozpoznany

Sianokosy

olej/płótno, 73 x 60 cm
sygnowany l.d.: 'Pogorzelski T.'

AUTOR nierozpoznany

Martwa natura, 1932 r.

olej/płótno, 74,5 x 62 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'K. Leszynski | 1932'

AUTOR nierozpoznany

PEJZAŻ Z ARCHITEKTURĄ I RZEKĄ, XVIII w.

Tusz, lawowanie, 25 x 39 cm (w świetle p-p)

AUTOR nierozpoznany

DWAJ MĘŻCZYŹNI PRZY STOLE, XVIII w.

Tusz lawowany na podrysowaniu ołówkiem, papier; 15 x 12 cm (w świetle p-p)

AUTOR nierozpoznany

STUDIUM MŁODEJ KOBIETY, 2 poł. XIX w.

Ołówek, papier; 8,5 x 13 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: L R.

AUTOR nierozpoznany

AUTOR nierozpoznany

MAKABRESKA, 2 poł. XVIII w.

Tusz, piórko, lawowanie, papier; 228 x 275 mm

AUTOR nierozpoznany

Scena historyczna, lata 80. XIX w.

olej, płótno; 85,5 x 110,5 cm;
na odwrocie słabo czytelne pieczątki

AUTOR nierozpoznany

Pejzaż z drogą, 1946 r.

olej/płótno, 31 x 45 cm
sygnowany i datowany l.d.: `WW 46`

AUTOR nierozpoznany

PARA BOCIANÓW NA DRZEWIE, XX w.

Tusz, papier; 23,5 x 15,5
Sygnowany p.d. nieczytelnie

AUTOR nierozpoznany

1 połowa XX w.

Tryton i Nereida wg obrazu Arnolda Böcklina
olej/płótno, 68 x 88 cm

AUTOR nierozpoznany

Chińskie święto

miedzioryt kolorowany ręcznie /papier, 28 x 41,5 cm (wymiary w świetle passe-partout)
opisany u dołu: `Ceremonie de la grande Feste que les Chinois celebre le 24 de la Lune d`Aouste dans la principale Place de Pekin`
wydany w Paryżu przez Mondhare
ilustracja optyczna (vue optique) do Zagroskopu

AUTOR nierozpoznany

KOBIETA ZE SZTYLETEM, ok.1900

Węgiel, kredka, karton naklejony na tekturę; 56 x 49 cm
Sygnowany p.g.: JHJussy (?)

AUTOR nierozpoznany

Żaglówki, 1888 r.

akwarela/papier, 36 x 25,5 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany l.d. monogram wiązany `MS` ? i data `1888 r.`

AUTOR nierozpoznany

liczba obiektów: 244