1 zł
2 600 000 zł

MACIEJEWSKI Zbysław Marek (1946 Pohulanka -1999 Kraków)

Erotyk

rysunek, akwarela/papier,
23,5 x 22,5 cm w św. p. p.
sygn. p. d.: `Zb`

cena wywoławcza: Wykup abonament

Kwiaty w ogrodzie, 1996 r.

akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany l. d.: `Zb. Maciejewski 2. VI. 1996`

Zaczarowany ogród

pastel, papier
46,5 x 59,5 cm
sygn. p.d.: ZB. Maciejewski

Harenda zimą

akwarela, gwasz na papierze, 36 x 50,8 cm, 1995
Maciejewski Zbysław M. - ur. 1946, zm. 1999. Prof. na Wydziale Grafiki.

Ogród, 1996

olej, płótno, 100 x 119 cm;
sygn. i dat. l.d.: ZMaciejewski II VI 1996

Oliwka, 1992

gwasz, papier, 49 x 63 cm;
sygn. l.d.: Zbysław Maciejewski

DONICZKI, 1995

gwasz, karton,
47,8 x 68 cm (w świetle passe-partout)
sygn oł. p.d.: Zbysław Maciejewski 28 IV 1995 na odwr. oprawy: Zbysław M. Maciejewski | DONICZKI | 50 x 70 | gwasz | 1995

OLA, 1991

olej, płótno,
99 x 120 cm
sygn. p.d.: Zbysław Maciejewski 1991
na odwr., na płótnie: Zbysław Marek | Maciejewski | "OLA" | 100 x 120 | olej | 1991

Dziecko

Akryl, płótno, 61,3 x 41
Sygn. l. d. Zb Maciejewski
Na odwrociu napis: "Zbysław Marek / Maciejewski / 02 III – 15861/ 85 Kr

Dziecko

olej, płótno, 61 x 46 cm;
sygn. l.d.: Zb Maciejewski;
na odwrocie na płótnie napis: Zbysław Marek / Maciejewski

Ogródek królewny, 1980

akryl, płótno, 33 x 41,3
sygn. p.d.: Zb. 26. XI 80 / Zbysław Maciejewski
na odwrociu napis: Zbysław M. Maciejewski /"Ogródek królewny"/ 1980

Schody, 1996

Olej, płótno, 61 x 50
sygn. wiązana p. d.: ZbMaciejewski 20/IX/1996.

Amor, 1995

gwasz, papier,
49 x 64 cm;
sygn. i dat. p. d.: Zbysław Maciejewski 1 V 1995

Macierzyństwo

olej, płótno
65 x 80 cm;
sygn. p.d.: Zb. Maciejewski

Portret Pierota II, 1983

akryl, tempera, płótno,
130 x 85 cm; sygn. i dat. l.d.:
Zb. Maciejewski 14 V 1983;
na odwrocie na płótnie napis autorski: Zbysław M. Maciejewski / 31-006 KRAKÓW / ul. GRODZKA 10/4 / PORTRET PIEROTA II / aryl, tempera / 1983

Taniec

akwarela, papier, 22,5 x 28,5 cm, sygn. p. g., 1986

Portret kobiety, 1994

olej, płótno,
80 x 90 cm
sygn. p.g.: ZbMaciejewski 94

Podwórze w Kamionie 1995

akryl, tektura, 49,5 x 69 cm;
sygn. i dat. u dołu: Maciejewski 1 XII 1995

Scena erotyczna

Tusz, akwarela, papier, 24 x 22,5 cm;

Ogród wiosenny

gwasz, papier, wym.: 50 x 70 cm
sygn. p.d.: Zb. Maciejewski 28 IX 1984

liczba obiektów: 121