1 zł
2 600 000 zł

KAZIKOWSKI Tomasz (ur. 1952, Mogielnica - 2021 Warszawa)

DWIE KOBIETY

Akwarela, papier;
41,5 x 29,8 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

Kompozycja figuralna

tusz lawowany,
papier 22,5 x 15,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. p. d.: TK (monogram wiązany); p. g.: Mirabeau

W parku, 2006

pastel, papier, 54 x 58 cm (w świetle passe-partout); sygn. l.d.: TOMASZ KAZIKOWSKI PINX; sygn. i dat. p.d.: TK (monogram wiązany) / MMVI; obraz wystawiany w Muzeum Polskim w Rapperswvilu w Szwajcarii IX - XII 2006 r.

Przy łodziach - dyptyk, 1992

technika mieszana, papier, wymiary w świetle passe-partout: 35 x 52 cm
sygn. i dat. p.d.: TK / 1992

Kąpiące się, 1993

akwarela, tusz, papier, 28 x 34 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: TK (w kółu) 1993

W parku, 2006

pastel, papier, 54 x 58 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l.d.: TOMASZ KAZIKOWSKI PINX; sygn. i dat. p.d.: TK (monogram wiązany) / MMVI; obraz wystawiany w Muzeum Polskim w Rapperswvilu w Szwajcarii IX - XII 2006 r.

TADEUSZ KANTOR

olej na płótnie,
22 x 35,5 cm, sygnowany p.d. monogramem "TK"

Leżąca

ołówek, gwasz, akwarela, papier, 29,5 x 20,5 cm;
sygnowany p.d.: TK (w kółku)

Studium twarzy, 1991

gwasz, czerpany papier, 29 x 21 cm;
sygn. i dat. p.d. symbolem: K (w kółku) / 1991 oraz na odwrocie: TOMASZ / KAZIKOWSKI / TK / 1991

Pejzaż morski, 1998

akryl, płótno, 33 x 41 cm;
sygnowany i datowany na odwrocie: TK / 1998 / TOMASZ KAZIKOWSKI / "Pejzaż morski" / acrylic, 33 x 41 cm oraz naklejka Galerii Karowa

Dziewczyny w pracowni, 1988

pastel, papier, 60 x 46 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l.d. inicjałem: TK i dat.: 1988

AKT, SIEDZĄCA NA ZIELONYM TLE, 2000

Olej, płótno; 65 x 54 cm
Sygnowany i datowany l. d.: monogram wiązany TK 2000 R
Na odwrocie napis: TOMASZ KAZIKOWSKI | (monogram wiązany) TK | 2000 R. | "AKT, SIEDZĄCA NA ZIELONYM TLE" | olej, 65 x 54

KOBIETA WLB PRZY STOLE, 1992

Akryl, płótno; 65 x 73 cm
Niesygnowany
Na odwrocie napis: monogram wiązany TK | 1992 | TOMASZ KAZIKOWSKI | "Kobieta WLB przy stole" | acrylic, 65 x 73 cm

Dziewczyny w pracowni, 1988

pastel, papier,
60 x 46 cm (w świetle passe-partout);

Dziewczyny w pracowni, 1988

pastel, papier,

BACHANTKI

Akwarela, papier; 37 x 27,3 cm w świetle passe-partout
Sygnowany l. d.: monogram wiązany, 1994

AKTY, 1994

Tusz, papier; 42,5 x 34,5 cm
Sygnowany l. d.: monogram wiązany 1994 | Tomasz Kazikowski delineavit

DAMA PRZY POMNIKU, 1995

Akwarela, papier; 46 x 35 cm
Sygnowany p.d.: monogram wiązany 1995 R; l.g.: cyfra 29
Na odwrocie napis: Tomasz Kazikowski, monogram wiązany | 1995 R

ŚWIĘTO TRZECH KRÓLI

Olej, płótno; 33 x 41 cm
Sygnowany p. d.: monogram wiązany 1994
Na odwrocie napis: Tomasz Kazikowski | monogram wiązany 1994 | Olej, płótno 41 x 33 cm | "Święto trzech króli" z cyklu "Rzeka" | XXVII; w dwóch prostokątach ze strzałkami podpis "góra"; naklejka: XXVII c. u. 8,5

WIELBŁĄDY, 1991

Technika mieszana, papier; 24,5 x 18 cm
Sygnowany p.d.: inicjały TK łączone w owalu
Na odwrocie podpis: Tomasz Kazikowski, inicjały TK łączone w owalu 1991 R

liczba obiektów: 146