1 zł
2 600 000 zł

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

Kompozycja, lata 60. XX w.

Akwarela;
wym.: 48,6 x 67,8 cm;
sygn. oł. p.d.: Marczyński.

cena wywoławcza: Wykup abonament

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

Kompozycja, 1958

olej, płótno;
65,5 x 90 cm
sygn. p.g. Marczyński

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

Akt

technika mieszana, sangwina, papier, gwasz,
98 x 68 cm (całość kompozycji);
sygn. z lewej: Marczyński

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

Wyspa ptaków, 1953

Akwaforta; wym.: 240 x 308 mm; sygn. oł. p.d.: Marczyński. Lit.: H. Stępień, "Adam Marczyński", Warszawa 1959, kat. 220, s. 50.

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

Kompozycja abstrakcyjna, 1955

gwasz, tektura
42 x 19 cm;
sygn. p. d.: marczyński (ołówkiem)

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

Kwiaty, 1952

Monotypia;
sygn. oł. p.d.: A.Marczyński 52, p.d. tytuł; po prawej potwierdzenie autentyczności przez Joannę Marczyńską.

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

Karmiąca indyki, lata 50.

Monotypia;
wym.: 515 x 395 mm;
sygn. oł. l.d.: Marczyński.

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

Rybak

akwarela, gwasz/papier,
41 x 28 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `Marczyński`, w l.d.: `Rybak`

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

Martwa natura, 1947

olej, płótno,
50 x 70 cm;
sygn. i dat. p. g.: marczyński 47

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

Kompozycja abstrakcyjna

gwasz, akwarela, papier, 47 x 66 cm;
na odwrocie pieczęć zbiorów artysty i podpis Jolanty Marczyńskiej

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

Kompozycja geometryczna, przed 1958

gwasz, tektura, papier,
34,8 x 46,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Marczyński

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

Kompozycja, 1957 r.

olej/płótno, 65 x 91 cm
sygn. p.g.: `Marczynski`
na odwrociu naklejka autorska z opisem

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

Wyspa ptaków, lata 50.

Akwaforta; wym.: 240 x 308 mm sygn. oł. p.d.: Marczyński.

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

Kwiaty, 1952

Akwaforta, sygn. oł. p.d.: A.Marczyński 52, po prawej potwierdzenie autentyczności.

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

Karmiąca indyki, lata 50.

Akwaforta; wym.: 515 x 395 mm; sygn. oł. l.d.: Marczyński.

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

Kompozycja abstrakcyjna, lata 60.

Gwasz, tektura; wym.: 42 x 19 cm; sygn. p.d.: Marczyński; na odwrocie potwierdzenie pochodzenia pracy ze zbiorów rodziny artysty.

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

Dekompozycja zstępująca 14, 1973

relief, akryl
25 x 25 cm (15 elementów);
na odwrocie modułów napisy autorskie: tytuł, rok powstania
sygnatura: ADAM MARCZYŃSKI oraz instrukcja sposobu prezentacji pracy

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

Bez tytułu, przełom lat 50. i 60.

Monotypia barwna
wym.: 58 x 46,5 cm
sygn. p.d.: Marczyński.

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

R.K. 1 Zmienne, 1965

relief, akryl, sklejka
100 x 73 cm;
sygn. i dat. na odwrocie

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

KARMIźCA INDYKI, LATA 50 XX W.

gwasz/papier
34,5 x 46 cm
sygn. p.d.: `Marczyński` (ołówkiem)

liczba obiektów: 197