1 zł
2 600 000 zł

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Z cyklu Judaica, 1965 r.

drzeworyt/papier, 22,5 x 15 cm
opisany, sygnowany i datowany u dołu: 'Judaica 3/20', 'Duda.G. 1965'

cena wywoławcza: Wykup abonament

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Obraz 1182: Krzesany - 2, 1987 r.

olej/płyta, 200 x 130 cm
sygnowany, datowany i nr katalogu autorskiego l.d.: 'DUDA GRACZ 1182/87'
na odwrociu papierowa nalepka autorska z opisem pracy: 'DUDA GRACZ | OBRAZ 1182/ KRZESANY-2/ | OLEJ, PŁYTA | 200 x 130 cm | DUDA GRACZ | 1987 | KATAL. AUTOR. 1182'

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Miasto (Obraz 1295), 1989 r.

olej, węgiel/płyta, 37 x 66 cm
sygnowany, datowany i nr katalogu autorskiego p.d.: 'DUDA GRACZ 1295/89'
opisany na odwrociu: '1295 | 37 x 66 cm | poz. 1 | Kl.(?) III - 5333/2025/90' oraz dwie nieczytelne pieczątki

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Obraz 2165 - Nadrzecze-mostek,1997

olej, płyta; 80 x 61 cm;
sygn. l. d.: DUDA GRACZ AE 2165/ 97 AE;
na odwrocie nalepka autorska z tytułem: OBRAZ 2165/ NADRZECZE-MOSTEK /, datą: 1997, techniką wykonania i wymiarami;
na krośnie powtórzona data: 16 V 97

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Przebierańcy, 1964

grafika, linoryt; 30 x 22,5 cm;
sygnowana po prawej stronie u dołu: Duda G 64; po środku u dołu: pieczątka; po lewej stronie u dołu: Judaika 15/20 Linoryt

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Krawiec, 1964

sygnowana po prawej stronie u dołu: Duda G 1964; po środku u dołu: pieczątka; po lewej stronie u dołu: Judaica 7/20 Linoryt

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

olej, płyta; 80 x 61 cm;
sygn. l. d.: DUDA GRACZ *2165/ 97 *;

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Druga zmiana, 1967 r.

olej/płyta pilśniowa, 30 x 30 cm
sygnowany l.d.: `Duda-Gracz"
na odwrociu naklejka autorska z opisem pracy i dedykacją `p. Ryszardowi na okoliczność`

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

WISŁA - MALINKA, 1968

linoryt, 35 x 44 cm w świetle passe-partout,
sygnowany i datowany ołówkiem pod klockiem p.d. "J. DUDA GRACZ 1968”.

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

SZEWC, 1964, z cyklu Judaica

linoryt 20 x 14 cm na arkuszu 27 x 21 cm,
sygnowany ołówkiem pod ryciną l.d. "Judaica 7/20 linoryt, p.d. "Duda G 1964”, na odwrocie autorska metryczka obiektu oraz pieczątka P.P "DESA” w Katowicach.

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

MĘDRCY,1964, z cyklu Judaica

sygnowany ołówkiem pod ryciną l. d. "Judaica 13/20 linoryt, p.d. "Duda G 1964”, na odwrocie autorska metryczka obiektu oraz pieczątka P.P "DESA” w Katowicach.

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

ZABAWA DZIECI, 1964, z cyklu Judaica

sygnowany ołówkiem pod ryciną l. d. "Judaica 7/20 linoryt, p. d. "Duda G 1964”, na odwrocie autorska metryczka obiektu oraz pieczątka P.P "DESA” w Katowicach.

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

GRAJKOWIE,1964, z cyklu Judaica

linoryt 20 x 14 cm na arkuszu x 21 cm,

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

OBRAZ 2015 (ŁAGÓW - BUSINESSWOMEN), 1996

olej, płyta pilśniowa
61 x 80 cm
sygn. p.d.: DUDA GRACZ. 2016/96.
na odwrocie na płycie nalepka autorska z danymi obrazu
w p.g. rogu napis: 61 x 80
u dołu pieczątka zezwalająca na wywóz za granicę

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Kamion - Diabełek, 1998 r.

akwarela, gwasz/papier, 27 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: `Jerzy Duda. G. 833/98.`, l.d.: `"Kamion - Diabełek" (akwarela, gwasz 27 x 40 cm)`

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Wywłoczki - preludium jesienne - Obraz 2330, 1998

olej, płyta; 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: DUDA GRACZ 2330/ 98.
na odwrocie naklejka autorska z tytułem: Obraz 2330 (Wywłoczki-preludium jesienne), datą: 1998, techniką, wymiarami i uwagami o pracy; powyżej napisy odręczne: 10 V 97 / 2330

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Idylla, 1973

olej, płótno; 40 x 40 cm
sygn. i dat. l. d.: J. DUDA-GRACZ 1973;
na odwrocie nalepka autorska z napisem: IDYLLA olej, płótno 40 x 40 cm / Jerzy Duda-Gracz 1973, na blejtramie dwie pieczątki wywozowe; na krośnie numer 36

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

MIASTO

olej, płyta; 37 x 65 cm
sygn. p.d.: DUDA GRACZ 1295/89

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Idylla, 1973

olej, płótno; 40 x 40 cm

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Niedziela, 1964 r.

linoryt, 1 4x 12,5 cm (odcisk płyty), 15 × 13,5 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. ołówkiem u dołu: Niedziela/ linoryt Jerzy Duda Gracz 64
na odwrocie dedykacja: Kochanej Pani z "Ruchu"/ na pamiątkę,/ tego że ludzie nie rozma-/wiając często mogą być/ sobie bliscy./ Jerzy Duda - Gracz./MARIAN DUDA / KATOWICE / skrytka pocztowa / 789.

liczba obiektów: 379