PESKE Jean (Jan Mirosław) PESKÉ, PESZKE (ur. 1870 Golta - zm. 1949 Le Mans)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura naklejona na płótno,
55 x 38 cm;
sygn. l. d.
Pochodzenie: Galerie Jean-Claude Bellier, Paryż
55,5 x 38 cm;
sygn. p. d.
pastel, papier
sygn. l.d.: Peské
46 x 55 cm
olej, płótno
sygn. i dat. l.d.: Peske 40
44,70 x 36,80 cm
pochodzenie:
Kolekcja J. Feingolda
literatura:
Journal de l`amateur d`art, Paris, 10 décembre 1967, reprodukowany na okładce
olej, płótno
sygn. l.d.: Peske
54,80 x 46,10 cm
pochodzenie:
Kolekcja J. Feingolda
olej, karton naklejony na płytę;
46 x 55 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: Peske
Olej, płótno;
55 x 47 cm
Sygn. p.d. Peske
Na odwrocie, nalepka wystawowa w języku francuskim z 1920 roku
olej, płótno
sygn. l.d.
46 x 38 cm
1. Plage normande
akwarela, kredka, papier, 17 x 21,5 cm, sygn. l.d., tytuł na odwrociu
2. Port de Collioure
węgiel, kredka, papier, 18 x 27 cm, sygn. p.d.
3. Chaumieres
Fusain
węgiel, 13 x 18 cm
Claudine-Antoinette Peské-Marty (1947)
kredka, papier
sygn.p.d.
37 x 26 cm