PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno, 70 x 86 cm; sygn. p.d.: Ign. Pieńkowski
Na odwrocie na krośnie nalepka wystawowa z Państwowego Muzeum w Bielsku Białej w 20-tą rocznicę śmierci artysty i w 150-tą rocznicę ASP w Krakowie.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno naklejone na tekturę, 33,5 x 47 cm; sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno, 77,5 x 62 cm; sygn. p.g.: Ign. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej na płótnie, 72 x 59 cm,
sygnowany p. d. "IgnPieńkowski", na odwrocie naklejki wystawowe: TPSP w Krakowie i wystawy Ignacego Pieńkowskiego w Bielsku Białej w 20-tą rocznicę śmierci artysty oraz fragmenty kolejnej nalepki
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej na płótnie, 81,5 x 63 cm,
sygnowany p. g. "Ign. Pieńkowski",
na odwrocie kartka wystawowa z muzeum w Bielsku-Białej (wystawa w 20. rocznicę śmierci artysty, oraz z roku1936 z wystawy TPSP w Krakowie).
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Martwa natura z dzbanem do wina
olej, płótno
sygn. l.d.: Ign Pieńkowski
wym.: 60 x 78 cm
Na odwrocie naklejka autorska
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno, wym.: 66 x 95 cm
sygn. p.d.: Ign. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
sygnowany p.d.
olej tektura
44x35.5
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej/płótno naklejone na tekturę, wymiary: 37 x 48 cm;
sygnowany prawy góra: "Ign.Pieńkowski"
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Portret Marii Przybyłko-Potockiej
pastel, karton, 178 x 125 cm, sygn. p.d.: IP (monogram wiązany)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej na tekturze, 25 x 35 cm,
sygn. p.d. "Ign.Pieńkowski"
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Olej, płótno naklejone na tekturę, 24,9 x 34,8 cm
Sygnowany czarnym olejem p.d.: Ign Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno,
70 x 93 cm;
sygn, p.d.: J. Pieńkowski
na odwrocie nalepka z wystawy obrazów artysty w dwudziestą rocznicę jego śmierci w Bielsku-Białej; listopad 1968 - marzec 1969
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, tektura, 69,5 x 49
sygn. (wiązana) l. g.: IPieńkowski; na odwrociu nalepka z wystawy w poznańskim TPSP oraz naklejka z napisem "Prymule ... przed 1923"