PESKE Jean (Jan Mirosław) PESKÉ, PESZKE (ur. 1870 Golta - zm. 1949 Le Mans)
pastel, papier
41,5 x 53 cm
sygn. p.d. Peské
cena wywoławcza: Wykup abonament
Tusz, akwarela;
29 x 38 cm
Sygnowany l.d.: Peské.| 1913
Biografia artysty przy pozycji nr 73.
PEJZAŻ NADMORSKI Z GŁAZAMI I FALĄ
Akwarela, gwasz, tusz;
37 x 45 w świetle oprawy
Sygnowany l.d.: Peské.
PEJZAŻ Z POŻÓŁKŁYM DRZEWEM PRZY PAŁACU
Akwarela, gwasz, tusz;
58 x 46 w świetle oprawy
pastel, papier
50,5 x 58 cm
sygn. p.d. Peske
piórko tusz, tusz lawowany, papier jasnobrązowy,
31 x 50 cm;
sygn. p. d.: Peské./ Marseille
tusz, tusz lawowany papier brązowy;
60 x 72 cm w świetle passe-partout
sygn. l.d. Peské
olej, płótno
100 x 61 cm
sygn. p.d. Peske
wystawiany i reprodukowany w katalogu wystawy "Peske". Galerie Jean-Claude Bellier, 1968
Scena w ogrodzie (Żona i dzieci)
pastel, papier
72,5 x 54,5 cm
sygn. p.d. Peske