1 zł
2 600 000 zł

MAŚLUSZCZAK Franciszek (ur. 1948, Kotlice)

Dwa spojrzenia, 1998-1999

olej, płótno,
65 x 54 cm;
sygn. i dat. p.d.: Fanciszek / Maśluszczak / 1998/9

cena wywoławcza: Wykup abonament

Rewia myśli (2007)

sygn. dat. l.d.
akwarela, papier
47x35

Na prowincji

akwarela
30x49 cm
2007 r.

Nie byłem w Masłomęczu, 2007

Akwarela, papier, sygn. i dat. p.g., 15x23 cm

Interesująca rozmowa, 2007

akwarela na papierze, 30 x 24 cm

Pejzaż grecki (1999)

sygn. dat. l.d., olej, pilśnia, 46x54.8

Gołuchów, 1995

rysunek, tusz, papier, 30 z 23 cm (w świetle passe-partout); sygn. i dat. l.d.: Gołuchów 1995 Fr. M. MARKO 01

Ursynów przy ulicy KEN, 2007

akwarela lawowana, 31x49 cm

NA PIKNIKU, 2006

akwarela, tusz, papier,
46.5 x 29.5 cm
wymiary w świetle passe-partout
sygnowana p.g.: NA PIKNIKU, p.d.: 2006 | Franciszek Maśluszczak

Przed deszczem

Akwarela
31x24,5

Gołuchów (1995)

sygnowany l.d.
tusz,papier, 32.5x25 cm

Ten, który ocala beznadziejnych, 2005

akwarela, karton, 23 x 19 cm

Łaszczów, 2006

akwarela, 23x30 cm

Rozmowy poważne, 2006 r.

akwarela, 47 x 29 cm, sygn.

CODZIENNOŚĆ, 1974

tempera na desce, 50,5 x 33 cm,
sygnowana l.d. "FRANCISZEK MAŚLUSZCZAK" i datowana p.d. "74", na odwrocie nalepka z odręcznymi danymi

OPANOWAĆ SPOKÓJ, 1984

Akryl, płótno; 38 x 27,5 cm
Sygnowany wzdłuż lewej krawędzi: Franciszek Masluszczak1984
Na odwrocie napis:Franciszek | Maśluszczak | 1984 | akryl | tytuł: OPANOWAĆ SPOKÓJ | 0,38 x 0, 27 m | 38

Kartofle, 2001

akwarela, papier,
53 x 36 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: Franciszek Maśluszczak / 2001; l.g. napis: Kartofle

Postacie

olej, płyta pilśniowa,
31 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. z lewej: Fr. Maśluszczak 1990

Modlitwa o spokój, 1982

olej, płótno,
33.2 x 24.5 cm
sygnowany wzdłuż lewej krawędzi: 1982 | F. MAŚLUSZCZAK.

liczba obiektów: 196