1 zł
2 600 000 zł

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

Szablony i Nieskończoność [1]

serigrafia, papier; 60 x 60 cm;
sygn. p. d.: Koji Kamoji (ołówkiem), numer odbitki l. d.: 13/55 (ołówkiem);
Teka serigrafii wydana przez Waldemar Anzelm Gallery

cena wywoławcza: Wykup abonament

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

Szablony i Nieskończoność [2]

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

Bez tytułu, 1967 r.

olej, kij, kule/sklejka, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: ‘Koji Kamoji | 1967’
na odwrociu nalepka galeryjna i pieczęć Waldemar Andzelm Gallery

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

sygn. p.d.
serigrafia (52/55)
60x60 cm

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

sygn. p.d.
serigrafia (52/55)
60x60 cm

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

bez tytułu

technika własna, sygn. ołówkiem, 31,5 x 22 cm (w świetle oprawy), 36 x 26 cm (w oprawie), sygn. na odwrocie

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

bez tytułu

serigrafia barwna, papier, 23/55, 59 x 59 cm (w świetle passe-partout), oprawa: 77 x 76,5 cm, sygn. u dołu: Koji Kamoji

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

BIAŁY OBRAZ Z KAMYKAMI, 2015 r.

akryl, kredka/płyta pilśniowa, kamyki, 70 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Koji Kamoji | „Biały obraz z kamykami” | 2015

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

Kolory i ja, 2010 r.

akryl/sklejka, 42 x 52 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Kolory i ja | Koji Kamoji | 2010 | [dedykacja] | Koji'

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

Bez tytułu, 2016 r.

asamblaż, pisak/kamień, płótno, 31,5 x 22 cm (w świetle oprawy)
sygnowany u dołu: 'Koji Kamoji'
interwencja artystyczna wykonana na okładce katalogu wystawy Koji Kamoji, Galeria Sztuki Współczesnej WaldemarAndzelm, red. Sławomir Marzec, Lublin 2016

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

z serii Małe bóle, 1999-2001

akryl, płótno na desce, ołówek, pionki do gry w go
74x103,5 cm
opisany na odwrocie: "Małe bóle / fragment"; naklejka z wystawy w Galerii Art Consulting

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

Biały obraz z kamyczkami 3, 2013

technika własna, płyta, 100 x 70 cm
opisany na odwrocie: Koji Kamoji 2013 Biały obraz z kamyczkami 3

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

DWAJ MNISI Z SERII WĘDROWIEC, 2004

akryl, kredka, collage, płyta pilśniowa
70 x 100 cm
sygn. na odwrocie na płycie: Koji Kamoji | Z Serii Wędrowiec Dwaj Mnisi | 2004

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

technika własna (druk, collage), płótno; 31,5 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. śr. d.: Koji Kamoji.

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

bez tytułu

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

Biały obraz z kamyczkami

70x100 cm, 2015 r.

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

Teka 6 serigrafii, 2017 r.

serigrafia barwna/karton, 60 x 60 cm
sygnowany i opisany na każdej serigrafii u dołu ołówkiem p.d.: ‘Koji Kamoji' oraz śr.d.: '43/55'
na odwrociu każdej grafiki stempel: 'WALDEMAR ANDZELM | COLLECTION'

Teka serigrafii wydana przez Waldemar Anzelm Gallery, edycja 43/55n

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

Z SERII MAŁE BÓLE, 1999-2001

akryl, płótno na desce, ołówek, pionki do gry go, 74 x 103,5 cm
opisany na odwrocie: Małe bóle / fragment
na odwrocie naklejka z wystawy w Galerii Art Consulting

Lublin, Andzelm Gallery, Kamoji. Rysunek wewnętrzny, 2007.
Warszawa, Galeria Art Consulting, Koji Kamoji, 20 stycznia - 28 lutego 2001.
REPRODUKOWANY:
Kamoji. Rysunek wewnętrzny, [katalog wystawy] Andzelm Gallery, Lublin, 2007, s. 35.

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

Teka 6 serigrafii

serigrafia barwna/karton, 60 x 60 cm (arkusz)
sygnowany i opisany na każdej serigrafii u dołu ołówkiem: '43/55 Koji Kamoji'
Teka serigrafii wydana przez Waldemar Anzelm Gallery, edycja 43/55
Na odwrociu każdej grafiki stempel: 'WALDEMAR ANDZELM | COLLECTION'

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

DWAJ MNISI, 2004

z serii: Wędrowiec
technika własna, 73,5 x 103 cm
sygn. na odwrocie: Koji Kamoji z serii Wędrowiec Dwaj Mnisi / 2004

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

Uciekające piramidy, 1992 r.

olej/płótno, 110 x 180 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'UCIEKAJĄCE | PIRAMIDY | 1992 r. | KOJI KAMOJI | [napisy w języku japońskim]
na odwrociu naklejka z Galerii Art Consulting Stefana Szydłowskiego

- galeria Stefana Szydłowskiego, Warszawa
- kolekcja instytucjonalna, Polska

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

Teka 6 serigrafii

serigrafia/papier, 60 x 60 cm (arkusz)
sygnowany na każdej serigrafii p.d.: 'Koji Kamoji'
Teka serigrafii wydana przez Waldemar Anzelm Gallery, edycja 26/55

1) sygnowany p.d.: 'Koji Kamoji' i opisany d.śr.: '26/55'
2) sygnowany p.d.: 'Koji Kamoji' i opisany l.d.: '26/55'
3) sygnowany p.d.: 'Koji Kamoji' i opisany d.śr.: '26/55'
4) sygnowany p.d.: 'Koji Kamoji' i opisany l.d.: '26/55'
5) sygnowany p.d.: 'Koji Kamoji' i opisany l.d.: '26/55'
6) sygnowany p.d.: 'Koji Kamoji' i opisany d.śr.: '26/55'

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

Abstrakcja

serigrafia; 60 x 60 cm;
sygn. u dołu: Koji Kamoji;
nr odbitki: 52/55

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

Słońce i Księżyc, 1966 r.

relief drewniany, akryl/płyta, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Koji Kamoji | 1966`
oraz papierowa nalepka z opisem pracy

- "Koji Kamoji. Przestrzeń. `Obrazy pruszkowskie` i inne prace", Galeria Bielska BWA, Bielsko-Biała, luty - marzec 2010
- "Koji Kamoji. Obrazy pruszkowskie", Galeria Foksal, Warszawa, sierpień - wrzesień 2008
- "Dziura-Księżyc-Cisza", Galeria 86, Łódź, październik 2001
- "Koji Kamoji. Prace w siedmiu pokojach", Muzeum Górnośląskie w Bytomiu, 27.11.1998-31.01.1999
- "Koji Kamoji. Łódki z trzciny i inne prace (1963-1997)", Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Warszawa 14.11-26.12.1997
- "Reliefy" Galeria Pod Moną Lizą, Wrocław, 1970
- "Reliefy", Galeria Współczesna, Warszawa, 1969
- "Reliefy, prace przestrzenne", Galeria Foksal, Warszawa, 1967

- Koji Kamoji. Obrazy pruszkowskie, katalog indywidualnej wystawy w Galerii Foksal, Warszawa 2008, (il.) s. nlb
- Koji Kamoji. Prace w siedmiu pokojach, katalog wystawy indywidualnej w Muzeum Górnośląskim w Bytomiu, 1998, poz. kat. 6, s. 58
- Koji Kamoji. Łódki z trzciny i inne prace (1963-1997), katalog wystawy
indywidualnej w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Warszawa 1997, s. 48 (il.)
- Reliefy, prace przestrzenne, katalog wystawy indywidualnej w Galerii Foksal, Warszawa 1967, (il.) s. nlb

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

serigrafia, papier; 59,7 x 58,7 cm
sygn. ołówkiem u dołu p. d.: Koji Kamoji; nr odbtki śr. d.: 37/55; na odwrocie stempel: WALDEMAR ANDZELM/ COLLECTION

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

Kompozycja abstrakcyjna

serigrafia barwna/papier, 59 x 59 cm (w świetle passe-partout)
sygnowana ołówkiem p.d.: `Koji Kamoji`, l.d. ` 10/55`

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

Szablony i Nieskończoność (II), 2011,

serigrafia, papier, 60 x 60 cm; sygn., dat. i opis. (ołówkiem) na odwrocie; oprawa autorska
prace z serii były pokazywane na wystawie Meta- biel w Freies Museum (Berlin, 2011), w Galerii Art New Media (Warszawa, 2012) oraz w Galerii Appendix 2 na wystawie Mnich/ muzyka Malgorzata Sady/ (Warszawa, 2011)

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

Szablony i Nieskończoność, 2011

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

Zestaw sześciu serigrafii

serigrafia, papier;
60 x 60 cm;
sygn. p. d.: Koji Kamoji oraz napis 38/55 ( na każdej z prac)
Zestaw przechowywany w teczce kartonowej z nadrukiem Waldemar Andzelm GALLERY

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

sygn. p.d.
serigrafia (52/55)
60x60

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

sygn. p.d.
serigrafia (52/55)
60x60

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

sygn. p.d.
serigrafia (52/55)
60x60

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

sygn. p.d.
serigrafia (52/55)
60x60

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

Kompozycja z kołami

serigrafia/papier,
60 x 60 cm
sygnowana p.d.: `Koji Kamoji`

Estymacja: 1 500 - 2 000

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

Małe bóle, 1999 - 2001 r.

technika własna/płyta,
70 x 100 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: `Małe bóle / On | Koji Kamoji 1999 - 2001`
na odwrociu naklejka wystawowa

Estymacja: 20 000 - 28 000 zł

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

KOMPOZYCJA Z KOŁAMI

serigrafia/papier,
60 x 60 cm, 10/55
numerowana i sygnowana u dołu: `10/55 Koji Kamoji`

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

serigrafia, papier,
59 x 59 cm;
sygn. u dołu: Koji Kamoji; nr odbtki: 10/55

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

Szablony i nieskończoność (n) i, 2009/2010

akryl/sklejka pilśniowa
60 x 77 x 3,5 cm

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

Kompozycje z kołami - zestaw dwóch serigrafii

serigrafia/papier,
60 x 60 cm, 10/55
numerowane i sygnowane u dołu: `10/55 Koji Kamoji`

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

Bez tytułu, 1970

tusz, papier,
25 x 17 cm;
sygn. i dat. u dołu ołówkiem: K. Kamoji 1970

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

Bez tytułu,

cienkopis, papier, 25 x 17 cm;
sygn. i dat. u dołu: K. Kamoji 1970

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

Kompozycja pionowa, 1970

piórko, tusz, papier, 25,2 x 17,2 cm; sygn. i dat. u dołu: K. Kamoji 1970; praca pochodzi z teki Bogdana Chorążuka wydanej przez Galerię Foksal

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

Kompozycja pionowa, 1970

piórko, tusz, papier, 25,2 x 17,2 cm; sygn. i dat. u dołu: K. Kamoji 1970

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

Bez tytułu, 1970

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

Pejzaż, 2001

technika własna/płyta,. 70 x 100 cm
dar artysty

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

Para rysunków - Kompozycje, 1970

piórko, tusz, papier,
25,2 x 17,2 cm oraz 25,2 x 16,1 cm (w świetle passe-partout);

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

MALE BÓLE / ON, 1999-2001

olej, plótno naklejone na deske, technika wlasna,
70 x 100 cm
na odwrocie na desce napis: Male bóle / On | Koji Kamoji 1999-2001; nalepka z wystawy w Galerii Art Consulting (20 I - 28 II 2001)

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

Kompozycja,1970

rysunek, papier, 25 x 17 cm;

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

Kompozycja, 1970

rysunek, papier, 25 x 17 cm;

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

Para rysunków, 1970

dwa rysunki, piórko, tusz, papier,
sygn. i dat. u dołu: K. Kamoji 1970.

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

Kompozycja, 1970

piórko, tusz, papier,
24,5 x 15,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: K. Kamoji 1970 (ołówkiem)

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

KOŁYSANKA ALBO RZEKA 1968 r.

Olej, relief drewniany na sklejce
53 x 153 cm
Sygnowany na odwrocie - "KOJI KAMOJI"
Literatura - Koji Kamoji, Łódki z trzciny i inne prace, kat. wyst., CSW Zamek Ujazdowski, Warszawa XI-XII 1997, s. 47 (reprodukcja).

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

Kompozycja (1970)

sygn. dat. p.d.
tusz, papier
25x16

KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)

Kompozycja, 1970

tusz na papierze, 25 x 16 cm
sygnowana p.d.: "Koji Kamoji 1970"

liczba obiektów: 54