1 zł
2 600 000 zł

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Strefa 1, 2019

technika własna, olej, płótno, 70 x 120 cm
opisany na odwrocie: “Strefa 1” 2018 Marek Sułek technika własna

cena wywoławcza: Wykup abonament

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Z serii Stories, 2018

technika własna, płótno, 60x80 cm

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Szary z serii Stories, 2015

olej, silikon, kolaż, płótno, 50x70 cm

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Architektura, 1996

olej, płótno, 130 x 89 cm, sygn na odwrocie, w oprawie

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Erotyk 3

technika własna, płótno; 33 x 24 cm;
sygn. l. d.: MS;
na odwrocie opis autorski: Erotyk. / Marek Sułek / 2001 / SŁ, na blejtramie, długopisem: Sł / 2001 / Marek Sułek oraz 4 pieczątki, nalepka da Rempex z nr 99/Ch i ceną 1250.

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Erotyk 2, 2001

sygn. p. d.: MS (ryte);
na odwrocie opis autorski: Marek Sułek / 2001 / SŁ / z serii "Erotyki" / technika własna, na blejtramie, długopisem: Sł / 2001 / Marek Sułek oraz 5 pieczątki, nalepka Domu Aukcyjnego Rempex z odręcznie wypisanym numerem: 5/AKT.

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Erotyk 1, 2001

na odwrocie opis autorski: Marek Sułek / SŁ / Z serii "Erotyki" / technika własna / 2001, na blejtramie, długopisem: Sł / 2001 oraz 4 pieczątki, nalepka da Rempex z nr 7/AKT

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Juliet z cyklu Stories, 2015

olej, kolaż, płótno, 120.00 x 90.00 cm
opisany na odwrocie: "Juliet" z cyklu "Stories" Marek Sułek technika własna Warszawa 2015

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Biały z serii Stories, 2015

akryl, żywica epoksydowa, kolaż, płótno, 116x89 cm
sygn. p.d.: Sułek, opisany na odwrocie: "Biały" z serii Stories Marek Sułek 2015

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Początek z cyklu Stories, 2012

akryl, fotografia, żywica, płótno, 92x73 cm
opisany na odwrocie: Marek Sułek "Początek" z serii "Stories" technika własna akryl, fotografia, żywica 2012 r.

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Erotyk 3

sygn. l. d.: MS;

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Erotyk 4

sygn. p. d.: MS;
na odwrocie opis autorski: SŁ / Marek Sułek / Z serii "Erotyki" / technika własna / 2001, na blejtramie, długopisem: Sł / 2001 oraz 5 pieczątki, nalepka da Rempex z nr 6/AKT.

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Erotyk 1, 2001

sygn. l. d.: MS (ryte);
na odwrocie opis autorski: Erotyk. / Marek Sułek / 2001 / SŁ, na blejtramie, długopisem: Sł / 2001 / Marek Sułek oraz 4 pieczątki, nalepka Domu Aukcyjnego Rempex z odręcznie wypisanym numerem: 99/Ch i ceną: 1250.

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Erotyk 2, 2001

sygn. p. d.: MS (ryte);

SUŁEK Marek (ur. 1963)

W kontekście Natury, 1994 r.

olej/płótno, 141 x 97 (wymiary każdej z 7 części)
sygnowany i datowany na odwrociu każdej części: 'Sułek 94'

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Yellow z serii: Stories, 2014

technika własna (olej, akryl, żywica, fotografia), płótno; 100 x 100 cm;
sygn. l. d.: Sułek
opis na odwrocie z datą 2014

SUŁEK Marek (ur. 1963)

White z serii: Stories, 2008

technika własna (olej, akryl, żywica, fotografia), płótno; 180 x 130 cm;
sygn. na dole: Sułek
sygn., dat. i opis na odwrocie z datą 2008

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Silence

akryl, płótno + technika własna, 100 x 140 cm, 2014

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Erotyk nr 11, 1998

technika własna;
27 x 18 cm (w świetle oprawy)
sygn. na odwrocie: Marek Sułek /
erotyk .11./ 1998

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Erotyk nr 12, 1998

technika własna;
23 x 14 cm (w świetle oprawy);
sygn. na odwrocie:
Marek Sułek / erotyk 12/ 1998

SUŁEK Marek (ur. 1963)

z serii Stories 12, 2012

akryl, fotografia, żywica syntetyczna, płótno, 100x80 cm
opisany na odwrocie: Marek Sułek/z serii Stories 12./Warszawa 2012/akryl, foto, żywica syntetyczna

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Erotyk, 1999

technika własna,
23 x 14 cm (w świetle oprawy)
sygn. na odwrocie: Sułek 1999 / From Series "Erotics"

estymacja 1 300 - 2 000 zł

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Erotyk nr 12, 1998

technika własna,
23 x 14 cm (w świetle oprawy)
sygn. na odwrocie: Marek Sułek 1999 / erotyk 12. / 1998

estymacja 1 300 - 2 000 zł

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Poranek, z serii Erotyki, 1999/2000

technika własna,
23 x 14 cm (w świetle oprawy)
sygn. na odwrocie: Marek Sułek 1999/2000 / z serii Erotyki. / "Poranek"

estymacja 1 300 - 2 000 zł

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Erotyk 11, 1998

technika własna,
27x 18 cm (w świetle oprawy)
sygn. na odwrocie: Marek Sułek / Erotyk 11. / 1998

estymacja 1 300 - 2 000 zł

SUŁEK Marek (ur. 1963)

34 odcienie bieli, 1990

olej, płótno,
48 x 34 cm
sygn. sygn. p. d.: Sułek
na odwrocie: Marek Sułek / "34 odcienie bieli" / 1990

estymacja 2 500 - 4 000 zł

SUŁEK Marek (ur. 1963)

W kontekście architektury, 2009

olej, płótno, 65x92 cm

SUŁEK Marek (ur. 1963)

W kontekście szarości, 2008

technika własna, płótno, 150 x 99 cm;

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Akt

technika własna,
33 x 24 cm,
sygn. na odwrocie: Marek Sułek 2000

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Akt

technika własna,
33 x 24 cm,

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Erotyk nr 12, 1998

technika własna?,
23 x 14 cm ( w świetle ramy);
opisany na odwrocie: Marek Sułek 1999 / erotyk 12. / 1998

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Erotyk nr 8, 1999

technika własna?,
23 x 14 cm ( w świetle ramy);
opisany na odwrocie: Sułek 1999 / From Series "Erotics"

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Z serii Stories

olej, akryl, żywica epoksydowa, collage, fotografia/płótno,
81 x 60 cm
sygnowany p.d.: `MS`
opisany na odwrociu

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Z serii Stories, 2008 r.

olej, akryl, żywica epoksylowa, collage, fotografia/płótno,
sygn. p.d.: `M.S.`,na odwrociu opisany: `Sułek | z serii "Stories" | Marek Sułek 2008`,

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Erotyk 11., 1998

technika własna,
27 x 18 cm (w świetle oprawy);
opisany na odwrocie: Marek Sułek / Erotyk 11. / 1998

SUŁEK Marek (ur. 1963)

W kontekście architektury, 2008

technika mieszana,
161 x 97 cm;

SUŁEK Marek (ur. 1963)

W kontekście szarości, 2008

technika własna, płótno,
150 x 99 cm;

SUŁEK Marek (ur. 1963)

z serii Stories, 2008

olej, płótno, kolaż,
60x80 cm

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Be in heaven, 2008 r.

technika własna,
119 x 90 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Warszawa 2008 | "Be in heven" | Marek Sułek` oraz sygnatura

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Story 1, 2004 r.

technika mieszana/płótno, olej, akryl, zdjęcie, zywica epoksylowa,
65 x 92 cm
sygn., dat. i opisany na odwrociu: `"Strory 1" | Warsaw 2004 | Marek Sułek | Sułek`

SUŁEK Marek (ur. 1963)

technika mieszana, 161 x 97 cm;

SUŁEK Marek (ur. 1963)

W kontekście szarości, 2008

technika własna, płótno,
150 x 99 cm;

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Z serii Sories - Anna 2, 2004 r.

olej, akryl, collage, zdjęcie, żywica epoksylowa,
65 x 50 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: `Sułek / Marek Sułek / z serii "Stories" / "Anna 2" / Warszawa 2004 / technika własna`

SUŁEK Marek (ur. 1963)

technika mieszana,
161 x 97 cm;

SUŁEK Marek (ur. 1963)

W kontekście szarości, 2008

technika własna, płótno,
150 x 99 cm;

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Poranek - z cyklu Erotyki

technika własna, płyta, metalowa rama, 29 x 19,5 cm;
opisana na odwrocie: Marek Sułek / 1999/2000 / z serii Erotyki / "Poranek"

SUŁEK Marek (ur. 1963)

W kontekście szarości

akryl, fotografia, płótno, żywica epoksydowa, 100 x 81 cm;
sygn. dat. i opisany na odwrocie

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Erotyk 11., 1998

technika własna, 27 x 18 cm (w świetle oprawy);

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Z serii Stories, Dream of blue and yellow, 2004 r.

akryl, olej/płótno, żywica epoksylowa,
100 x 81 cm
sygn. p.d.: `Sulek`
sygn. i opisany na odwrocie: `Dream of blue and yellow / Marek Sułek / 2004`

SUŁEK Marek (ur. 1963)

BŁĘKIT NA ŻÓŁTYM, 2008

akryl, olej/płótno,
70 x 60 cm
sygn. i opisany na odwrocie: `Marek Sułek | "Błękitne na żółtym" | akryl/olej | 2008.`

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Jacek z serii Szare na szarym, 2008

fotografia barwna, papier Epson Ultra Chrome Światłotrwały, laminat, dibond,
100 x 70 cm;
sygn., dat., opisana na odwrocie;
wydruk autorski, nakład: 1/10

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Anna z serii Błękitne na błękitnym, 2008

100 x 70 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie;
wydruk autorski, nakład: 1/10

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Poranek - z cyklu Erotyki

technika własna, płyta, metalowa rama
29 x 19,5 cm;

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Erotyk 11., 1998

technika własna,

SUŁEK Marek (ur. 1963)

technika własna?,
23 x 14 cm ( w świetle ramy); opisany na odwrocie: Marek Sułek 1999/2000 / z serii Erotyki. / "Poranek"

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Erotyk nr 12, 1998

technika własna,

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Erotyk, 1999

technika własna,

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Diana IV, 1996/2006

fotografia barwna, papier, laminat anty UV,
150 x 100 cm,
sygn. z tyłu p.d.
wydruk autorski,
nakład: 1/5.

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Diana III, 1997/2006

100 x 65 cm,
sygn. z tyłu p.d.,
wydruk autorski,
nakład: 1/5

SUŁEK Marek (ur. 1963)

From the series collages, 1998

Olej, płótno, kolaż, syg. i dat. na odwrociu i blejtramie, 30,5x21,5 cm

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Poranek z serii W kontekście natury

technika własna: olej, akryl, druk na płótnie
wymiary: 92 x 66 cm

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Diana 2, 1997/2005

fotografia barwna, papier fotograficzny Ultra Endura Kodak Professional, 90 x 67 cm; sygn. na odwrocie: Marek Sułek; odbitka autorska, nakład: 1/10, negatyw: 1997, odbitka: 2005.

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Diana 1, 1997/2005

fotografia barwna, papier fotograficzny Ultra Endura Kodak Professional, 105 x 71 cm; sygn. na odwrocie: Marek Sułek; odbitka autorska, nakład: 1/10, negatyw: 1997, odbitka: 2005.

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Ikona 36, 1993-94

olej, akryl, deska, 99 x 59 cm;
sygn. p.d.: Sułek oraz sygn. i dat. na odwrocie

SUŁEK Marek (ur. 1963)

34 odcienie bieli, 1992

olej, płótno, 48 x 34 cm;
sygn. p.d.: Sułek

SUŁEK Marek (ur. 1963)

34 odcienie bieli, 1992

olej, płótno, 48 x 34 cm; sygn. p.d.: Sułek

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Ikona 36, 1993-94

olej, akryl, deska, 99 x 59 cm; sygn. p.d.: Sułek oraz sygn. i dat. na odwrocie

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Ania z serii Reretro 2005

fotografia ręcznie malowana, naklejona na sklejkę, 15 x 20,3 cm;
sygn. i opisana z tyłu sklejki: Marek Sułek/ From the series "Reretro"/ "Ania"/ Sułek. 2005./ zdjęcie + ręczne malowanie

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Ewa z serii Reretro 2005

fotografia barwna, ręcznie malowana, naklejona na sklejkę, 15 x 19,5 cm;
sygn. i opisana z tyłu sklejki długopisem: Marek Sułek/ From the series "Reretro"/ "Ewa"/ Sułek/ Warsaw 2005/ zdjęcie + ręczne malowanie

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Erotyk 8 2004

technika własna, papier naklejony na płótno, 33,5 x 24 cm;
sygn. p. d. MS oraz sygn., dat. i opisany na odwrociu

SUŁEK Marek (ur. 1963)

A plus A (Story 1) 2004

akryl, olej, fotografia, płótno, 92 x 65 cm;
sygn. p. d.: Sułek oraz sygn., dat. i opisany na odwrociu

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Niewinność (Story 3) 2001 -2004

akryl, olej, fotografia, płótno, 101 x 81 cm;

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Brooklyn,

z serii "Pocztówka z Nowego Jorku",
fotografia kolorowa, technika własna;
137 x 90 cm;
sygn. na odwrocie: Sułek oraz napis: "Brooklyn"/ Z serii "Pocztówka z Nowego Jorku"/ Marek Sułek 2003/ 2004/ foto - technika własna/ nr 1/6

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Broadway,

z serii "Pocztówka z Nowego Jorku";
140 x 90 cm;
sygn. na odwrocie: Sułek oraz napis: "Brodway"/ Z serii "Pocztówka z Nowego Jorku"/ Marek Sułek 2003/ 2004/ foto - technika własna/ nr 1/6

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Chelsea,

140,5 x 90 cm;
sygn. na odwrocie: Sułek oraz napis: "Chelsea"/ Z serii "Pocztówka z Nowego Jorku"/ Marek Sułek 2003/ 2004/ foto - technika własna/ nr 1/6

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Biały odcień brązu, 2001

akryl, olej, płótno
wymiary: 70x97 cm

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Bolero 2001

olej, akryl, płótno, 65 x 50 cm; sygn. p. d.: Sułek

SUŁEK Marek (ur. 1963)

Erotyk 1998

technika własna, papier, oprawa autorska, 25 x 18 cm (w św. p-p)
sygn. i dat. na odwrocie

liczba obiektów: 78