1 zł
2 600 000 zł

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Pejzaż zimowy o zachodzie słońca

olej/płótno, 68,5 x 110 cm
sygnowany l.d.: 'JGrubiński'

cena wywoławcza: Wykup abonament

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

ŚWIEŻY ŚNIEG

olej, płótno
72 x 102 cm
sygn. l.d.: JGrubiński [inicjały wiązane]

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Pejzaż zimowy

olej, płótno, 70 x 111 cm, sygn. p.d.: J.Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Las zimą

olej, płótno, 100 x 150 cm,
sygn. l.d.: J.Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

WSCHÓD KSIĘŻYCA

olej, płótno
65 x 104 cm
sygn. l.d.: JGrubiński (inicjały wiązane)
Na odwrocie napis na płótnie: 94

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Pejzaż zimowy

olej, płótno; 70 x 110 cm;
sygn. l. d.: JGrubiński.

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Pejzaż zimowy

olej, płótno; 70 x 110 cm;
sygn. l. d.: JGrubiński.

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

PEJZAŻ ZIMOWY Z RZEKĄ

Olej, płótno; 68 x 108 cm
Sygnowany l.d.: J. Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

NOC ZIMOWA

olej na płótnie, 70 x 114 cm,
sygnowany p.d. "J.Grubiński"

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Pejzaż o zmierzchu

olej/płótno, 69 x 103 cm
sygnowany l.d.: 'JGrubiński'

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

ZIMOWY ZMIERZCH W SOSNOWYM LESIE

Olej, płótno; 52 x 73 cm
Sygnowany l.d.: J. Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Świt

olej, płótno; 42,5 x 100,2 cm;
sygn. p. d.: JGrubiński;
na odwrocie nalepka Salonu Sztuki Polskiej z opisem: No 50 Autor Grubiński / Tytuł Rodzaj dzieła

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

NOC ZIMOWA

olej na płótnie, 70 x 114 cm,
sygnowany p.d. "J.Grubiński”

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Poranna mgła

olej, płótno, 40 x 64 cm
sygn. l. d.: S. Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Pejzaż z wierzbami nad rzeką

olej/płótno, 72,5 x 100,5 cm
sygnowany l.d.: `J.Grubiński`
na odwrociu papierowa, przedwojenna nalepka Salonu Sztuki Aleksandra Thomasa w Poznaniu

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Pejzaż zimowy

olej/płótno, 38 x 53,5 cm
sygnowany p.d.: 'J. Grubiński'

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

olej, płótno; 69,5 x 115 cm;
sygn. l. d.: JGrubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Pejzaż leśny

olej, płótno; 54,5 x 74 cm;
sygn. p. d.: Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Pejzaż leśny

olej/płótno, 54,5 x 74 cm
sygnowany p.d.: `Grubiński`

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Zima w lesie

olej, płótno naklejone na tekturkę;
22 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: J. Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Chata przy drodze

olej, płótno, 70,5 × 115,5 cm
sygn. l. d.: JGrubiński

Estymacja: 16000 - 18000 zł

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Pejzaż leśny

olej, płótno; 54,5 x 74 cm;
sygn. p. d.: Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

NOC ZIMOWA

olej na płótnie, 70 x 114 cm, sygnowany p.d. "J.Grubiński"
Studia w krakowskiej Szkole Sztuk Pięknych u Jacka Malczewskiego (1896-1897), następnie w Paryżu u R. Collina. Pejzażysta, wystawiał głównie w warszawskiej Zachęcie od 1899 do 1933.

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

NOC ZIMOWA

olej na płótnie, 70 x 114 cm,
sygnowany p.d. "J.Grubiński"

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Zima

olej, płótno, 47 × 63,5 cm
sygn. p. d.: Jgrubiński

Estymacja:6 500 - 7 500 zł

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Pejzaż leśny

olej, płótno; 54,5 x 74 cm;
sygn. p. d.: Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Pejzaż z kwitnącą gryką

olej, płótno; 70,5 x 115,5 cm;
sygn. l. d.: J. Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Zachód słońca nad lasem

olej, płótno; 73,5 x 118 cm;
sygn. p. d.: Grubiński
Na odwrocie pieczęć Z KOMISARIATU RZźDOWY NA MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Pejzaż leśny

sygn. p.d.
olej, płótno
54.5x74

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Pejzaż z kwitnącą gryką

sygn. l.d.
olej, płótno
70x115.5

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

NOC ZIMOWA

olej na płótnie, 70 x 114 cm,
sygnowany p.d. "J.Grubiński"

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

ŚWIERKI POD ŚNIEGIEM

Olej, płótno; 70 x 110 cm
Sygnowany l.d.: J.Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

olej, płótno naklejone na sklejkę; 69,5 x 100 cm;
sygn. l. d.: J.Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

sygn. l.d.,
olej, sklejka,
69x100 cm

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Pejzaż leśny

olej, płótno, 54,5 x 73,5 cm
sygn. p. d.: JGrubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Brzozy w zimowym lesie

olej/płótno, 63 x 105 cm
sygnowany p. d.: `JGrubiński`

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

PEJZAŻ Z SOSNAMI

Olej, płótno;
64,2 x 102 cm
Sygnowany l.d.: J. Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

SOSNY W ŚNIEGU

Olej, płótno;
69 x 107 cm w świetle oprawy
Sygnowany p.d.: J. Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Brzozy zimą, ok. 1930

olej, płótno,
63 x 104 cm;
sygn. p. d: JGrubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

MOKRADŁA

olej/płótno,
65,5 x 111 cm
sygnowany p. d.: `J. Grubiński`

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Pejzaż leśny

olej, płótno,
54,5 x 73,5 cm
sygn. p. d.: JGrubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Motyw wiejski

olej, płótno, 50 x 62 cm;
sygn. p. d.: J. Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Pejzaż leśny

olej, płótno,
54,5 x 73,5 cm
sygn. p. d.: JGrubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

PEJZAŻ Z SOSNAMI NA ROZLEWISKU

Olej, płótno; 85,5 x 149,5 cm
Sygnowany p.d.: J.Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Pejzaż wiejski

olej, płótno, 63 x 94 cm;
sygn. l. d.: JGrubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

LAS

olej/płótno,
55 x 74 cm
sygnowany p. d.: "JGrubiński"

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

SOSNY NAD ROZLEWISKIEM

olej, płótno, 86 x 149.5 cm
sygnowany p.d.: JGrubiński (inicjały wiązane)

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Droga przez wieś

olej, płótno
50 x 62 cm;
sygn. p. d.: J. Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

POTOK W ZIMIE

olej/płótno, 65 x 89 cm
sygnowany p. d.: `J Grubiński`

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Wrzosowisko

olej, płótno,
67 x 110 cm;
sygn. p. d.: J. Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

LAS ZIMOWY O ZACHODZIE SŁOŃCA, ok. 1920

olej, płótno,
71.5 x 111 cm
sygnowany l.d.: J. Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

PEJZAŻ Z SOSNAMI

Olej, płótno; 64,2 x 102 cm
Sygnowany l.d.: J. Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Mokradła

sygn. l.d.
olej, sklejka
68.5x100

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Wrzosowisko

sygn. p.d.
olej, płótno
67x110

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Rozlewisko

olej/płótno,
78 x 116 cm
sygnowany l. d.: `J Grubiński`

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

olej, płótno, 76 x 115 cm;
sygn. l. d.: JGrubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Zimowy las

olej/płótno, 71 x 110 cm

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

MGŁY

olej, płótno naciągnięte na sklejkę
67.5 x 112 cm
sygn. l.d. czerwoną farbą: JGrubiński (inicjały wiązane)

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Las zimą

olej, płótno, 74 x 116 cm;
sygn. p.d.: J.Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Las zimą

olej, płótno, 70 x 110 cm;
sygn. p.d.: J. Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

olej na tekturze, wym.: 66 x 96 cm,
sygn. l.d.: J. Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Skraj lasu

olej, płótno, 33,5 x 50 cm;
sygn. p.d.: J. Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Las zimą

olej, płótno, 74 x 116 cm;
sygn. p.d.: J.Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Las zimą

olej, płótno, 70 x 110 cm;
sygn. p.d.: J. Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Brzozy w zimowym lesie

olej/płótno, 70 x 115 cm
sygnowany l. d.: `JGrubiński`

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Pejzaż zimowy

olej, płótno, 50 x 72 cm;
sygn. p.d.: J. Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

ZIMOWY PEJZAŻ Z BRZOZAMI

olej na płótnie, 70 x 115 cm,
sygnowany l.d. "JGrubiński"

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

PEJZAŻ Z SOSNAMI

Olej, płótno; 64,2 x 102 cm
Sygnowany l. d.: J. Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Pejzaż z sosnami

olej, płótno, 64 x 101,5 cm;
sygn. l.d.: JGrubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

KRAJOBRAZ O ZACHODZIE, ok. 1910

olej, płótno,
74 x 95.5 cm
sygnowany l.d.: J Grubiński (inicjały wiązane)
Na odwrocie, na krosnach okrągła pieczęć lakowa z Orłem w koronie i częściowo zachowanym napisem: ...OMISARIAT RZźDU... ST. WARSZAWĘ

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Pejzaż zimowy z brzozami

olej/płótno, 69 x 104 cm
sygnowany l. d.: `J. Grubiński`

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Pejzaż zimowy

olej, płótno, 69 x 109 cm;
sygn. l.d.: J. Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Chata w zimowym pejzażu

olej/płótno, 50 x 71,5 cm
sygnowany l. d.: `JGrubiński`

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Pejzaż zimowy

olej, płótno, 69 x 109 cm;
sygn. l.d.: J. Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Rozlewisko

olej/płótno, 74 x 100 cm,
sygnowany l. d.: `JGrubiński`

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

LAS ZIMĄ

Olej, płótno; 102 x 151 cm
Sygnowany p. d.: J. Grubiński
Na odwrocie nalepka z odręcznym napisem:
Sprzedałem panu Wilkońskiemu |
obraz olejny autorstwa |
J. Grubińskiego |
pt. "Las zimą" |
należność całkowitą |
otrzymałem |
21/IV. 48 r. |
[podpis nieczytelny]

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Pejzaż z sosnami

olej, płótno, 64 x 101,5 cm; sygn. l.d.: JGrubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Pejzaż zimowy

olej, płótno, 68 x 108 cm; sygn. l.d.: J. Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

olej, płótno, 68 x 110 cm;
sygn. p.d.: JGrubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

W zimowym lesie

olej/płótno, 47 x 64 cm
sygnowany p. d.: "JGrubiński"

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Świt na mokradłach

olej, płótno,
73,5 x 100,5 cm
sygn. l.d.: J Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

MOKRADŁA O ZMIERZCHU

Olej, płótno naklejone na tekturę;
39,5 x 37 cm
Sygnowany czerwonym olejem p. d.: J. Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Pejzaż nadwodny, ok. 1910

olej, płótno,
73.5 x 100.5 cm
sygnowany l.d.: JGrubiński [inicjały wiązane]

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

KRAJOBRAZ ZE STAWEM

Olej, płótno;
69,9 x 110,5 cm
Sygnowany brązowym olejem l. d.: J.Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

LAS ZIMĄ

Olej, płótno; 102 x 151 cm
Sygnowany brązowym olejem p. d.: J. Grubiński
Na odwrocie nalepka z odręcznym napisem: Sprzedałem panu Wilkońskiemu | obraz olejny autorstwa | J. Grubińskiego | pt. "Las zimą" | należność całkowitą | otrzymałem | 21/IV. 48 r. |
[podpis nieczytelny]

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Pejzaż z mokradłami

olej, płótno, 68 x 110 cm;
sygn. p.d.: JGrubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

DROGA PRZEZ ŁĄKI, ok. 1900 r.

Olej, płótno; 31, 5 x 51, 5 cm
Sygnowany brązowym olejem p.d.: J Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

LEŚNA POLANA Z BRZOZAMI I WRZOSAMI

olej na płótnie, 69 x 115,5 cm,
sygnowany l.d. "Grubiński"

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

ŁĄKA POD LASEM

olej na płótnie, 65,5 x 101 cm, sygnowany u dołu po lewej "J.Grubiński"

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

olej na płótnie, 69 x 115,5 cm, sygnowany l. d. "Grubiński"

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

"ŁĄKA POD LASEM"

olej na płótnie, 65,5 x 101 cm, sygnowany l. d. "J. Grubiński"

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

"PORANEK NA WRZOSOWISKU"

olej na płótnie dublowanym, 70 x 122 cm, sygn. l. d. "J.Grubiński"

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Pejzaż zimowy, około 1935

olej, płótno; 68 x 108 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: J. Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Pejzaż zimowy z rzeką

olej, płótno, 78 x 144 cm, sygn. p.d.: JGrubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Pejzaż wiejski

olej, płótno, 70 x 115 cm; sygn. l.d.: J. Grubiński.

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

PEJZAŻ ZIMOWY

olej na płótnie, 70 x 110 cm sygnowany l.d.: "J. Grubiński"

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Chata

olej, płótno, 17 x 23 cm;
sygn. l.d.: J. Grubiński 921

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Pejzaż zimowy

olej na płótnie, 70 x 110,5 cm
sygnowany l.d.: "Jan Grubiński"

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Zachód słońca zimą

olej, płótno, 70 x 109 cm;
sygn. l.d.: J. Grubiński

GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)

Pejzaż zimowy

olej na płótnie, 70 x 110 cm, sygnowany l.d. "J.Grubiński"
Przedstawianie lasu w zimowej scenerii należało do ulubionych tematów artysty.

liczba obiektów: 100