PIETRZAK Roman (ur. 1963)
brąz, drewno; 23 x 13 x 11 cm;
sygn. u dołu brązowej rzeźby: monogram wiązany PR.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIETRZAK Roman (ur. 1963)
brąz, 60 x 22 x 30 cm
sygnowany i datowany: 'R 1997 | 1/3'
edycja 1/3
PIETRZAK Roman (ur. 1963)
brąz patynowany, kamień, 53 x 43 x 17 cm
sygnowany i datowany przy podstawie: 'R 1993'
unikat
PIETRZAK Roman (ur. 1963)
brąz; 63 x 41 x 26 cm;
sygn. i dat. z tyłu: R2003; nakład: 1/3.
PIETRZAK Roman (ur. 1963)
brąz, drewniana podstawa; wys. całkowita: 36 cm;
sygn. na dole, z lewego boku: PK.
PIETRZAK Roman (ur. 1963)
technika własna, papier; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: ... - nieczytelnie;
na odwrocie nalepka z informacją: p. R. Pietrzak.