RIEPER August (1865 - 1940)
Olej, płótno; 37 x 48 cm
Na odwrocie, na krośnie naklejka: Aug Rieper |
München No 735 | Judith I
cena wywoławcza: Wykup abonament
RIEPER August (1865 - 1940)
olej, płótno,
77.5 x 67.5 cm
sygnowany p.d.: A. RIEPER
Na krosnach kartka z napisem atramentem: August Rieper | München, Liebig[..] 37IV | "Im Boudoir"
RIEPER August (1865 - 1940)
olej, płótno,
80 x 125.5 cm
Sygnowany p.d.: A Rieper 1897
RIEPER August (1865 - 1940)
olej, płótno,
80 x 125.5 cm
Sygnowany p.d.: A Rieper 1897
RIEPER August (1865 - 1940)
olej, płótno dublowane
sygn. l.d.: A. Rieper
wym.: 74 x 60 cm
Na odwrocie naklejka z odręcznym napisem: A. Rieper/ München Liebigstr. 37/ Erinnerungen"