PODOSKI Janusz (1898 Łosice - 1971 Warszawa)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 40,5 x 30 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J.Podoski - 50'
Pejzaż z chatą i strumykiem, 1933
olej, płyta; 45,5 x 57 cm;
sygn. p. d.: J. Podoski 1933
Olej, tektura; 63 x 52
Sygnowany p.d. 42 | J. Podoski
Na odwrocie nalepka CBWA Warszawa, Plac Małachowskiego 3, z opisem pracy
Olej, płótno;
60 x 76 cm
Sygnowany p.d.: J. PODOSKI
Olej, płótno; 71 x 60,5 cm
Sygnowany p.d.: J. Podoski
Olej, płótno; 60 x 76 cm
Sygnowany p.d.: J. PODOSKI