POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
inkografia/papier, 50 x 50 cm w świetle passe - partout
edycja 6/20
sygnowany ołówkiem p.d.: "Poznysz" oraz numerowany l.d.: "6/20 M"
cena wywoławcza: Wykup abonament
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
Śpiewaczka operowa, z serii Pod skórą, 2018
olej, płótno, 70 x 70 cm,
opisany na odwrocie: 'TOMASZ POZNYSZ | "Śpiewaczka operowa", seria: "Pod skórą", 2018'
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
akryl, olej, płótno, 130 x 100 cm,
sygn. u dołu: POZNYSZ T MMXVI oraz opisany na odwrocie
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
olej/płótno,śr.:50 cm
sygnowany p.śr.'T.POZNYSZ'
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
Pies z czerwoną obrożą, 2016 r.
olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'T. POZNYSZ | PIES Z CZERWONĄ OBROŻĄ /2016 | 50 x 50'
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
Dyskurs nad sztuką mięsa, 2015 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMASZ POZNYSZ | "DYSKURS NAD SZTUKĄ MIĘSA", 2015 | obraz dedykuję M.M'
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'T. POZNYSZ'
na odwrociu opisany: 'TOMASZ POZNYSZ | "MOKRY PIES", 2016'
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na licu: T. Poznysz oraz opisany na licu: TOMASZ POZNYSZ "Mustache" 2016
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Tomasz Poznysz ''Pies w pudełku'' 2015'
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
olej/płótno, śr.: 50 cm
sygnowany śr.d.: 'T. Poznysz'
na odwrociu opisany: 'TOMASZ POZNYSZ | ''YES'', 2015'
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
olej/płótno, 150 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Tomasz Poznysz "Obi-Wan Kenobi", 2015`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
Triumf Zefira i Flory, 2015 r.
olej/płótno, śr.: 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `TOMASZ POZNYSZ | "TRIUMF ZEFIRA I | FLORY", 2015`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
Eine kleine Mickey Mouse, 2015 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: `TOMASZ POZNYSZ | Eine kleine Mickey Mouse 2015`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
olej, płótno, 130 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Tomasz Poznysz | WEZWANIE, 2015
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
olej/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: `TOMASZ POZNYSZ | ``Akis`` 2015`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
olej/płótno, 130 x 100 cm
na odwrociu: `TOMASZ POZNYSZ | "PIRAMIDA ZWIERZĄT", 2015`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
olej/płótno, 130 x 80 cm
na odwrociu opisany: `TOMASZ POZNYSZ | "POLOWANIE" 2015
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
A Pug in military costiume, 2014 r.
akryl, olej/płótno, 90 x 70 cm
na odwrociu opisany: `TOMASZ POZNYSZ | ``A Pug in military costiume`` | 2014`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
olej/płótno, 92 x 73 cm
na odwrociu opisany: `TOMASZ POZNYSZ | Home alone 2014`
Artysta przekaże całkowity dochód z licytacji tej pracy na cel charytatywny.
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
olej/płótno, 150 x 120 cm
na odwrociu opisany: `TOMASZ POZNYSZ | ``MADONNA with PUGS``. 2014.
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
olej/płótno, 120 x 80 cm
na odwrociu opisany: ` TOMASZ POZNYSZ | ``Edgar Allan Pug`` | 2014, 120 x 80`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
olej/płótno, 100 x 130 cm
na odwrociu opisany: `TOMASZ POZNYSZ | "ZEMSTA BLONDI | BLONDI REVENGE" 2014`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
olej/płótno, 70 x 110 cm
na odwrociu opisany: `TOMASZ POZNYSZ | "LADY CHURCHILL", 2014`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
olej/płótno, 150 x 120 cm
na odwrociu opisany: `TOMASZ POZNYSZ | "Fly High" 2014`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
Po polowaniu. Okrucieństwa, 2014 r.
olej/płótno, 150 x 90 cm
na odwrociu opisany: `TOMASZ POZNYSZ | "Po polowaniu / okrucieństwa" | "After the hunt / atrocity", 2014`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
akryl/płótno, 130 x 100 cm
na odwrociu opisany: `TOMASZ POZNYSZ | "Monsieur" 2014`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
Triumph of the baroque, 2013 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Tomasz Poznysz | Triumph of the baroque, 2013`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany śr.d.: `T. POZNYSZ`
na odwrociu opisany: `TOMASZ POZNYSZ | EMOTICONS :-P, 2013
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
akryl, płótno, 100x80 cm
sygn. z tyłu: TOMASZ POZNYSZ/ BUBBLEGUM 2013, 100x80
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
Portret reprezentacyjny, 2013 r.
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany śr. d.: `TOMASZ POZNYSZ`
na odwrociu opisany: `TOMASZ POZNYSZ | PORTRET REPREZENTACYJNY | 2013`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn.l.d.: T. Poznysz
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany l.d.: `T. POZNYSZ`
na odwrociu opisany: `TOMASZ | POZNYSZ | "Bibi" 2013`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
akryl/płótno, 80 x 80 cm
na odwrociu opisany: `Tomasz Poznysz | "Zdzisław" 2013`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
Pies z lisem i niedźwiedziem, 2013 r.
akryl/płótno, 130 x 100 cm
sygnowany l.d.: `T. Poznysz`
na odwrociu opisany: `Tomasz Poznysz | "Pies z lisem i niedźwiedziem" 2013`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
akryl, płótno, 130x100 cm
u dołu: T.Poznysz, na odwrocie: TOMASZ POZNYSZ/NO NAME 2013
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
akryl, płotno, 80 x 80 cm,
sygn. d. `T.Poznysz` oraz na odwrocie
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
akryl/płótno, 130 x 100 cm
na odwrociu opisany: `TOMASZ | POZNYSZ | KROWA I MUCHY | 2013`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
BUU - na podstawie Maddie on things, 2012 r.
akryl/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany: `TOMASZ POZNYSZ | BUUU - na podstawie Maddie on things | 2012 | BUUU - on the basis of Maddie on things | 100 x 70`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
Buldog francuski - Dyzia, 2012 r.
akryl/płótno, 100 x 80 cm
na odwrociu opisany: `TOMASZ POZNYSZ | BULDOG FRANCUSKI - DYZIA | FRENCH BULLDOG - DYZIA | 100 x 80`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
akryl/płótno, 130x100 cm
sygn. u dołu: T.Poznysz
na odwrocie: Tomasz Poznysz/CHIKITA PźCZEK/2012
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
akryl/płótno, 130 x 100 cm
na odwrociu opisany: `TOMASZ POZNYSZ | Bulterier 2012`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
akryl/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `TOMASZ POZNYSZ "OSIOŁ" 2012`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
akryl/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `TOMASZ POZNYSZ "FRET HANIBAL" 2012`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
akryl/płótno, 60 x 73 cm
sygnowany p.d.: `T. POZNYSZ`
na odwrociu opisany: `TOMASZ POZNYSZ | "CISZA" 2011`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
akryl /płótno 90 x 89 cm
sygnowany p.d.: 'T. Poznysz'
na odwrociu opisany: 'TOMASZ POZNYSZ | "KROWA" 2011'
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
akryl/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany p.d.: `T. POZNYSZ`
na odwrociu opisany: `TOMASZ POZNYSZ PITBULL 2011`