1 zł
2 600 000 zł

MALIBORSKI Mateusz (ur. 1990, Kolbuszowa)

Muzeum CXXIII, 2018

olej, płótno, 130 x 100 cm,
sygn. i opisany na odwrocie: 'MATEUSZ | MALIBORSKI | "Muzeum CXXIII" | 2018 | Mateusz Maliborski"

cena wywoławcza: Wykup abonament

Muzeum CXLI (Luwr), 2018/2019

olej, płótno, 150 x 110 cm,
sygn. i opisany na odwrocie: 'MATEUSZ | MALIBORSKI | "Muzeum CXLI (Luwr)" | 2018/2019 | [sygnatura]'

MUZEUM CVI, 2018

olej na płótnie, 100 x 100 cm

Muzeum CXXIV, 2018

olej, płótno, 130 x 130 cm,
sygn. i opisany na odwrocie: 'MATEUSZ | MALIBORSKI | "Muzeum CXXIV" | 2018 | Mateusz Maliborski"

Muzeum CXXI

Olej, płótno, 130 x 80 cm, 2018 r.,
sygn. na odwrocie oraz opis autorski.

Muzeum CIX, 2018

olej, płótno, 130 x 100 cm, opisany na odwrocie

Muzeum C

Olej, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. na odwrocie.

Muzeum CIII, 2017

olej na płótnie, 100 x 100 cm

Muzeum CI, 2017

olej, płótno, 130 x 70 cm,
sygnowany i opisany na odwrocie: MATEUSZ | MALIBORSKI | "Muzeum CI" | 2017 | Mateusz Maliborski

Muzeum CIV, 2018

olej, płótno, 100 x 100 cm,

Muzeum XCII, 2017

olej, płótno, 100 x 130 cm,
sygn. na odwrocie

Muzeum XCVI 2017

Olej, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. na odwrocie.

Muzeum LXXXVII, 2017

olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Muzeum LXXXI, 2017

olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Muzeum LXXIX, 2017r.

olej na płótnie, 100x100 cm

Muzeum LXIX, 2017r.

olej na płótnie, 100x100cm.
Sygn. na odwrocie: MATEUSZ MALIBORSKI "Muzeum LXIX" 2017 Mateusz Maliborski

Muzeum LXXII, 2017

olej, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Muzeum LXVII

Olej, płótno, 80 x 120 cm, 2017
sygn. i opis autorski na odwrocie.

Muzeum LXIX, 2017

olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: MATEUSZ | MALIBORSKI | "Muzeum LXIX"| 2017 | Mateusz Maliborski

Muzeum LXIV, 2017

olej na płótnie,130x110 cm
Sygnowany na odwrocie p. g. róg :MATEUSZ MALIBORSKI "Muzeum LXIV" 2017, oraz p. d. róg: Matusz Maliborski

Muzeum LXV, 2017

olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Muzeum LXVI, 2017

olej, płótno; 100 x 80 cm;
na odwrocie u góry opis autorski: MATEUSZ / MALIBORSKI / "Muzeum LXVI" / 2017;
oraz sygn. u dołu: Mateusz Maliborski.

Muzeum LI, 2016 r.

olej/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MATEUSZ | MALIBORSKI | "Muzeum LI" | 2016 | Mateusz Maliborski'

Muzeum LIX, 2017

olej na płótnie, 100x90 cm

Muzeum LVI, 2017

olej, płótno, 110 x 130 cm,
sygn. i opis. na odwrocie: MATEUSZ | MALIBORSKI | "Muzeum LVI" | 2017 | Mateusz Maliborski

Muzeum LIV, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MATEUSZ | MALIBORSKI | "Muzeum LIV" | 2017 | Mateusz Maliborski'

Muzeum L, 2016

olej, płótno, 110 x 85 cm,
sygn. i opisany na odwrocie

Muzeum XLVIII, 2016 r.

olej/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MATEUSZ | MALIBORSKI | "Muzeum XLVIII" | 2016'

Muzeum XLII, 2016

olej na płótnie, 70x70cm, opisany na odwrocie

Muzeum XLIX, 2016

olej, płótno, 120 x 90 cm,
sygn. i opisany na odwrocie

Muzeum XLI

Olej, płótno, 105 x 60 cm, 2016,
sygn. i datowany na odwrocie.

Muzeum XLV, 2016 r.

olej/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MATEUSZ MALIBORSKI | "Muzeum XLV" | 2016 | Mateusz Maliborski'

Muzeum XLVI, 2016

olej, płótno, 105 x 75 cm,sygn. na odwrocie

Muzeum XLIV, 2016 r.

olej/płótno, 110 x 110 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MATEUSZ MALIBORSKI | ''Muzeum XLI'' | 2016'

Muzeum IV, 2015

olej, płótno, 110 x 120 cm,
sygn. na odwrocie

Muzeum XLIII, 2016 r.

olej/płótno, 81 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MATEUSZ MALIBORSKI | ''Muzeum XLIII'' | 2016'

Muzeum XXII, 2015

Olej na płótnie, 120x40 cm
Opisany na odwrocie

Muzeum XL, 2016 r.

olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MATEUSZ MALIBORSKI | ''Muzeum XL'' | 2016'

Muzeum XXXIX, 2016

olej, płótno, 100 x 100 cm,

Muzeum XXXIII, 2016

olej, płótno, 120 x 75 cm,sygn. na odwrocie

Muzeum XXVII, 2016

olej na płótnie, 90x90cm, opisany na odwrocie

Muzeum XXXVI, 2016 r.

olej/płótno
120 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MATEUSZ MALIBORSKI | "Muzeum XXXVI" | 2016'

Muzeum XXX, 2016 r.

olej/płótno
75 x 115 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MATEUSZ MALIBORSKI | "Muzeum XXX" | 2016'

Muzeum XXIX, 2016

olej, płótno, 90 x 105 cm,
sygn. na odwrocie

Muzeum XXXI 2016

Olej, płótno, 55 x 105 cm,
opis autorski na odwrocie

Muzeum XX, 2015

olej na płótnie 90x70 cm,

Muzeum XXVII, 2016 r.

olej/płótno, 75 x 75 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MATEUSZ MALIBORSKI | "Muzeum XXVII" | 2016'

Muzeum XXVIII, 2016

olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Muzeum XXVI, 2015

olej na płótnie, 105x60cm,

Muzeum III, 2015 r.

olej/płótno, 130 x 110 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MALIBORSKI 2015 | MATEUSZ | 130 x 110 cm | ''Muzeum III'' OLEJ'

Muzeum XXV, 2015

olej, płótno, 90 x 95 cm,
sygn. na odwrocie

Muzeum XIX, 2015

Olej na płótnie, 60x60 cm
Opisany na odwrocie

Muzeum XXIII, 2015

olej, płótno, 65x90 cm
opisany na odwrocie: MATEUSZ MALIBORSKI "Muzeum XXIII" 2015

Muzeum XXI, 2015 r.

olej/płótno, 90 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MATEUSZ MALIBORSKI 2015 | ''Muzeum XXI'' '

Muzeum VIII, 2015

olej, płótno, 90 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: MATEUSZ MALIBORSKI, 2015

liczba obiektów: 55