1 zł
2 600 000 zł
/5

FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)

Akt/Martwa natura z żółtym dzbankiem

olej/tektura, 50 x 37,5 cm
sygn. l.g.: Fedkowicz

cena wywoławcza: Wykup abonament

FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)

Kobiety w ogrodzie

olej, płótno, 147 x 108 cm;
Obraz przed konserwacją.

FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)

Autoportret, ok. 1920

olej, tektura; 40 x 31 cm;
poniżej opis: FEDKOWICZ - autoportret ok. 1920 ... (ołówkiem),
powyżej: 13 III (?) 84.

FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)

olej/tektura, 50 x 37,5 cm
sygn. l.g.: Fedkowicz

FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)

olej/tektura, 50 x 37,5 cm
sygn. l.g.: Fedkowicz

FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)

Maki w wazonie

olej, płótno, 60 x 49,5 cm
sygn. p. g.: FEDKO/WICZ

FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)

Martwa natura z bażantem i filiżanką

olej/płótno, 63,5 x 79,5 cm
sygnowany p.g.: 'FEDKOWICZ'

FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)

MALARKA W PRACOWNI - PÓŁAKT, 1921-1923.

olej na tekturze naklejonej na sklejkę, 40 x 30 cm,
sygnowany dwukrotnie: p.d. "Fedkowicz" [sygnatura częściowo zatarta], p.g. "Fedkowicz" [sygnatura późniejsza].
Obraz prawdopodobnie namalowany podczas pobytu artysty w Paryżu w l. 1921-1923.
- prywatna kolekcja w Polsce
- prywatna kolekcja w USA.

FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)

Maki w wazonie

olej, płótno, 60 x 49,5 cm,
sygn. p.g.: FEDKO/WICZ

FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)

AKT XI, 1950

olej na płótnie, 90 x 74 cm, sygnowany p.d. "FEDKOWICZ"; na odwrocie, na krośnie, autorskie: "Jerzy Fedkowicz AKT XI/1950".

FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)

olej/płótno, 63,5 x 79,5 cm
sygnowany p.g.: 'FEDKOWICZ'

FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)

Maki w wazonie

olej, płótno, 60 x 49,5 cm
sygn. p. g.: FEDKO/WICZ

FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)

Martw natura z kwiatami i talerzem

olej, sklejka; 55,5 x 67cm
sygn.p.g.: FEDKOWICZ

FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)

Tulipany różowe i czerwone w glinianym wazonie

olej, płótno, 54,5 x 45 cm
niesygn.

FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)

Akt z kilimem i wazonem (na odwrocie Martwa natura), lata 30.

Obraz dwustronny;
olej, tektura;
wym.:50 x 38 cm;
sygn. l.g.: FEDKOWICZ (po stronie aktu).

FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)

Słoneczne wybrzeże

akwarela, ołówek, papier, 34,5 × 43 cm w świetle passe-partout

Kolekcja dr Heleny Szlapak (praca sprezentowana przez artystę)

FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)

Pejzaż śródziemnomorski

akwarela, ołówek, papier, 36 × 44 cm

FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)

Martwa natura z margaretkami, jabłkami i dzbanem

olej/płótno, 58 x 58,5 cm
na odwrociu naklejka wystawowa: `Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie 1970 r.` z opisem obrazu

Towarzystwo Przyjacioł Sztuk Pięknych w Krakowie, Krakow 1970

FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)

Poronin

olej/płótno, 73 x 54 cm
tytuł autorski p.d.: `Poronin`
na blejtramie opisany: `JERZY FEDKOWICZ` oraz stempel galerii Canaletto w Krakowie
LITERATURA: obraz opisany i reprodukowany w jednej z codziennych gazet krakowskich (?) nr 16, 23 stycznia 1995, artykuł p.t. "Z Parany do Poronina"

FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)

Akt siedzącej kobiety, lata 30-te XX w.

olej/płótno, 71 x 58 cm

/5
liczba obiektów: 94