1 zł
2 600 000 zł
/3

JACHTOMA Aleksandra (ur. 1932r.)

Irra, 1982 r.

olej/płótno, 61 x 61 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ALEKSANDRA JACHTOMA | TYT. IRRA | WYM. 61 x 61 | TECH. OLEJ | ROK 1982'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Oreg, 1978 r.

olej/płótno, 100 x 95 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ALEKSANDRA JACHTOMA | TYT. "OREG" | WYM 95 x 100 | TECH OLEJ | ROK 1978 | CENA 20 000'

Kolaż, 1978

gwasz / papier naklejony na karton
26 × 24 cm

"Voy", 1977 r.

olej/płótno, 80 x 55 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ALEKSANDRA JACHTOMA / "VOY" 3 / 55 x 80 / CENA 15 000 / ROK 1977'

POPIERSIE, 1967

Gwasz, papier; 41 x 29 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: A. Jachtoma 67

Kompozycja, 1983 r.

olej/deska, 35 x 25 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ALEKSANDRA JACHTOMA | WYM 35 x 25 | Tech. OLEJ | ROK 1983'

Scape, 1975 r.

olej/płótno, 65 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ALEKSANDRA JACHTOMA | TYT. „SCAPE” | WYM. 65 x 50 | TECH. OLEJ | ROK 1975'

Bez tytułu , 2000 r.

tempera/papier, 22,5 x 15 cm
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'A. JACHTOMA 2000'

Łuk w prostokącie, 1988 r.

pastel, papier, 37 x 29 cm,
sygn. p.d.: A. JACHTOMA 1988

Kompozycja abstrakcyjna, 2002 r.

gwasz, papier, 25,5 x 24 cm,
sygn. i dat. p.d.: AJachtoma 2002

Rdzawy prostokąt, 1986 r.

pastel, papier, 31 x 29,2 cm,
sygn. p.d.: A. JACHTOMA 1986

Bez tytułu, 1977 r.

gwasz/papier, 31.50 x 26.50 cm w świetle passe - partout, oprawiony, sygnowany i datowany na odwrociu: 'A Jachtoma | 20 XII 1977'

* Do pracy zostanie doliczona opłata z tytułu tzw. Droit de suite.

Solari K, 1973 r.

olej/płótno, 72 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'A. JACHTOMA 73'
na odwrociu napis: 'ALEKSANDRA JACHTOMA | SOLARI | "K" oraz pieczątka Urzędu Konserwatorskiego

O zmierzchu, 1999

gwasz, papier; 43,7 x 34 cm w św. p-p.;
sygn. i dat. p. d.: A. JACHTOMA 1999 (ołówkiem)

Thira I, 1979 r.

olej/płótno, 90 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ALEKSANDRA JACHTOMA | WYM. 90X80 | TYT THIRA I | TECH. OLEJ | ROK 1979'

- kolekcja prywatna, Szwecja
- Stockholms Auktionsverk, Sztokholm

Kompozycja, 1990 r.

olej/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' ALEKSANDRA JACHTOMA | WYM. 100x80 | TECH. OLEJ | ROK 1990 '

- kolekcja prywatna, Szwecja

BEZ TYTUŁU, 2002 r.

gwasz/papier, 25,5 x 24,3 cm
sygnowany i datowany p.d.: A. Jachtoma 2002

- Aleksandra Jachtoma, red. G. Nowocień-Mach, Centrum Sztuki Studio im. St. I. Witkiewicza [kat. wystawy], Warszawa 2003 (repr. s. 156).

Niebieskie pole, 1995 r.

olej/płótno, 111 x 83,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ALEKSANDRA JACHTOMA | WYM. 111 x 83,5 | TECH. OLEJ | ROK 15.02.1995'
na blejtramie nalepka z Galerii Stefana Szydłowskiego w Warszawie

- Galeria Stefana Szydłowskiego w Warszawie
- kolekcja instytucjonalna, Polska

BEZ TYTUŁU

Akwarela, papier, 42 x 30 cm,
sygn. p.d.: A. Jachtoma 1996.

Czerwone pole, 1994 r.

olej/płótno, 111 x 83,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ALEKSANDRA JACHTOMA | WYM 111 x 83,5 | TECH. OLEJ | ROK 20. 10. 1994’
na odwrociu naklejka z Galerii Art Consulting Stefana Szydłowskiego

- galeria Stefana Szydłowskiego, Warszawa

/3
liczba obiektów: 54