1 zł
2 600 000 zł
/7

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martiques, 2016

olej, płótno, 73 x 92 cm;
sygn. i dat. p. d.: Joniak'16.
na odwrocie opis autorski: JULIUSZ JONIAK / "MARTIQUES'16" / 2016.

cena wywoławcza: Wykup abonament

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

PEJZAŻ MIEJSKI, 1993

olej, płótno
60,5 x 81 cm
sygn na odwr. na płótnie l.g.: JULIUSZ JONIAK | „PEJZAŻ MIEJSKI ‘93“ | 61 x 81 cm | 1993
p.d. pieczątka wywozowa, l.d. pieczątka galerii Art Gallery VaVa powtórzona dwukrotnie na blejtramie

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Kanał w Burano, 2016

olej, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. i dat. p. d.: Joniak'16;
na odwrocie opis autorski: JULIUSZ JONIAK / „KANAŁ W BURANO'16” 73 x 92 / 2016.

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martwa natura z kociołkiem, 1991

olej, płótno; 73 x 65 cm;
sygn. i dat. p. g.: Joniak 91;
na odwrocie autorski opis: JULIUSZ JONIAK / "MARTWA NATURA Z KOCIOŁKIEM '91" 73 x 65 / 1991.

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Kanał w Burano ’16, 2016

olej, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. p. d.: Joniak ‘16

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martwa natura z paletą (2014)

sygn. dat. p.d.
olej, płótno
65x92 cm

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martwa natura z dzbankiem, 2018 r.

olej, płótno, 64,7 x 97,5 cm,
sygn. i dat. p.d.: Joniak 18

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Cassis ’17, 2017

olej, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. p. d.: Joniak’17

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Zielona flaszka ’17, 2017

olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. p. d.: Joniak’17;
na odwrocie opis autorski: JULIUSZ JONIAK / „ZIELONA FLASZKA’17”/ 70 x 80 / 2017

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Tre Porti I

olej na płótnie
81 x 65 cm

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Cassis’17, [2017]

olej, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. p. d.: Joniak’17

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martwa natura

olej, płótno, 73 x 81 cm,
sygn. p.d.: Joniak 98;
na odwrocie napis Juliusz Joniak Martwa natura z różami 98 73 x 81 cm 1998

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Kanał w Burano, 2016 r.

olej, płótno, 73 × 90 cm
sygn. i dat. p. d.: Joniak`16
opisany na odwrocie: JULIUSZ JONIAK/"KANAŁ W BURANO/16"/73X92/2016

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Zatoka, 2016 r.

olej, płótno, 68 x 78 cm,
sygn. p.d.: Joniak 16

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

OGRODNICZKA, 1985

Olej, płótno; 92,5 x 73,5 cm
Sygnowany p.d.: joniak 85; sygnowany, opisany na odwrocie

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martiques’16, [2016]

olej, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. i dat. p. d.: Joniak, 16

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Zatoka’16, [2016]

olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: Joniak,16

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

OGRODNICZKA 1985

Olej, płótno, 92 x 73 cm,
sygn. p.g.: Joniak 85 i opis autorski na odwrocie.

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Martiques, 2016

olej, płótno, 73 x 92 cm,
sygn. p.d.: Joniak 16

JONIAK Juliusz (ur. 1925)

Pejzaż Hiszpański , 1984 r.

olej/płótno, 90 x 110 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'joniak 84'
opisany na odwrociu: 'JULIUSZ JONIAK | "PEJZAŻ HISZPAŃSKI 84'" | 1984 r. | 90 x 110'
na odwrociu nieczytelny stempel wywozowy i numer inwentarzowy

/7
liczba obiektów: 121