1 zł
2 600 000 zł

KORZENIEWSKI Stanisław (1882 Kowieńszczyzna - 1942 Monachium)

Portret mężczyzny

olej/płótno, 85 x 74,5 cm
sygnowany p.d.: 'KORZENIEWSKI'
na krośnie malarskim papierowa nalepka z biogramem artysty

cena wywoławcza: Wykup abonament

Portret kobiety w fotelu

olej/płyta pilśniowa, 81,5 x 74 cm
sygnowany p.d.: 'Korzeniewski'

Śpiąca w fotelu

olej/sklejka, 43 x 46,5 cm
sygnowany l.d.: 'Korzeniewski'

Martwa natura - Żółte róże w wazonie na tle draperii

olej/płótno, 59 x 51 cm

Kampanule, 1949 r.

olej, tektura, 55 x 67 cm, sygn. l.d.: KORZENIEWSKI, na odwrocie dopisek autorski ołówkiem: St. von Korzeniewski / München ...49

Róże w wazonie

olej/płótno, 59 x 51 cm

Kwiaty

olej/płótno, 59 x 51 cm

Jeźdźcy

technika mieszana, papier, tektura,
36 x 51 cm,
sygn p.d.: Korzeniewski na odwrocie naklejka TPSP w Poznaniu

Kwiaty w wazonie

olej, tektura,
57 x 43 cm (owal)
sygn. oł. u dołu: Korzeniewski
Na odwrocie naklejka z monachijskim adresem artysty (pismem maszynowym), atramentem data: 23/VI/1937.

Portret mężczyzny, ok. 1925

olej, płótno,
85 x 75 cm;
sygn. p. d.: KORZENIEWSKI.
Na odwrocie nalepka z Galerie Doria, 51 Boulevard Raspail, Paris (6)

Portret mężcyzny

sygn. p.d.
olej, płótno
85x75

KAMPANULE

olej na tekturze,
55 x 67 cm,
sygnowany l.d. "Korzeniewski", na odwrocie napis autorski: "St. von Korzeniewski- München"

KROWY NA ŁĄCE

Olej, tektura;
17 x 36,5 cm
Sygnowany p.d.: ST. KORZENIEWSKI

MARTWA NATURA Z KWIATAMI

olej/tektura,
71 x 29 cm
sygnowany l. d.: `Korzeniewski`

Niezadowolony pies

olej, płótno
63 x 72,5 cm;
sygn. l. d.: KORZENIEWSKI;
na odwrocie dołaczona kartka z tytułem i autorem obrazu

Kobieta przy krosnach

olej/płótno naklejone na płytę, 58,5 x 31 cm
sygnowany p. d.: `Korzeniowski`.

Kapliczka w polu

olej, tektura, 49 x 39,5 cm;
sygn. p. d.: KORZENIEWSKI

Bernardyn

olej/płótno
60 x 70 cm
sygnowany l. d.

Kapliczka w polu

olej/tektura, 49 x 40 cm
sygnowany p. d.: "Korzeniewski"

IRYSY

Olej na tekturze 71 x 29 cm
Sygnowany l.d. - "KORZENIEWSKI"
Na odwrocie napis - "St. Korzeniewski... 49 München"

liczba obiektów: 24