PIOTROWICZ Zygmunt
olej, płótno dublowane; 83 x 136,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Zygmunt Piotrowicz / ... 1888
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIOTROWICZ Zygmunt
akwarela, ołówek, papier, 45 × 72 cm w świetle oprawy
sygn. l. d.: Zpiotrowicz 943 w p. d. napis: szkic do obrazu
PIOTROWICZ Zygmunt
tusz lawowany, ołówek na kartonie, 34 x 15 cm w świetle passe-partout (na arkuszu 40 x 21 cm),
sygnowany l.d. "Zpiotrowicz /1903 r.".
Rysunek po konserwacji.
PIOTROWICZ Zygmunt
tusz lawowany, ołówek na kartonie,
34 x 15 cm w świetle passe-partout (na arkuszu 40 x 21 cm),
Rysunek po konserwacji.
PIOTROWICZ Zygmunt
sygn.dat.l.d.
olej, płótno
83x136