1 zł
2 600 000 zł
/5

SASNAL Wilhelm (ur. 1972, Tarnów)

cena wywoławcza: Wykup abonament

Poor Spring, 2017

serigrafia, papier; 94 x 68 cm; sygn. i numerowany na odwrocie: public poster program (II) / WILHELM SASNAL / Poor Spring / May 2017 / silkscreen print on CMAT, 150 gr., 68 x 94 cm / signed & numbered edition of 25 (+5 A.P.) / 2017 Wilhelm Sasnal & MOREpublishers / (...) nr 20/25 (poza nr 20 napis drukowany) [podpis artysty].

Trump, 2018

linoryt, papier, 70 x 50 cm, edycja autorska 1/5, pierwszy raz w sprzedaży, sygn. na dole

Koszulki, 1999 r.

olej/płótno, 130,5 x 130,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany na odwrociu: 'WILHELM | SASNAL 1999'

Nigdy więcej, 2010

serigrafia, papier; 56 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.: Sasnal 2010 (ołówkiem),
edycja l. d.: 75/100 (ołówkiem).

BEZ TYTUŁU, 2003

olej, płótno
45 x 40 cm
sygn. na odwrocie na g. listwie:
WILHELM SASNAL 2003
na lewej żerdzi krosna nalepka aukcyjna Sotheby’s z datą aukcji 2017/03/02 i nr. katalogowym 361

Gra, 2000

technika własna, sitodruk / karton + cztery pionki, kostka
26 × 36 cm (opakowanie); 69,5 × 49,5 cm (plansza)
na spodzie pudełka pieczęć oraz sygnatura: E/A Sasnal 2000

Bez tytułu (gramofon), 2002 r.

olej/płótno, 24 x 30 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'WILHELM SASNAL 2002'

Bez tytulu, 2005

olej, płótno, 90 x 120 cm
sygn. na odwrocie: WILHELM SASNAL 2005

Europa, 2010

edycja 11/22
linoryt na papierze
47 x 35 cm / 49 x 36,8 cm
sygn. na dole

Unexisting book, 2009, ed. 36/50

linoryt, papier
35×50 cm
sygnowany l.d.: „Unexisting book 36/50”; p.d.: sygnatura oraz data 2009

Namaluj Mnie, 2003 r.

sitodruk, edycja 100 sztuk, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie.

Nigdy więcej, 2010 r.

serigrafia, papier, 56 x 46 cm,
edycja: 20/100, sygn. p.d.: Sasnal 2010

Zestaw 6 plakatów, 2013 r.

offset/papier, 98 x 68 cm (wymiary największej pracy)

Nigdy więcej, 2010 r.

linoryt/papier, 56 x 46 cm (arkusz)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Sasnal 2010', opisany l.d.: '32/100'

Chroń

linoryt/papier, 59 x 37,5 cm (arkusz)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Sasnal 2013', opisany l.d.: '"CHROŃ" 18/50'

Brulion

zeszyt szkolny 16- kartkowy, Format: 21x14,5 cm, 32 s., 27 rysunków, oprawa broszurowa, Wydanie: Galeria Zderzak, Kraków Rok: 1999

„145 x 190” Maszyna do pisania, 1998

druk/papier, 14,5 x 19 cm, praca numerowana i sygnowana w tyłu

Bez tytułu (Ślady), 2002 r.

olej/płótno, 35 x 40 cm

Diabeł, 2018

linoryt na papierze bezkwasowym Canson Edition, 55 x 38 cm

/5
liczba obiektów: 94