PIWOWARSKA Monika (z d. PRZYBYSZEWSKA) (1914 - 2006)
gwasz, tusz/papier, 19,5 x 29 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'PM'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Praca dwustronna: Akt leżący z książką i Akt leżący
gwasz, ołówek, tusz/papier, 19,5 x 29 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: ‘P’, sygnowany na odwrociu monogramem wiązanym: ‘PM’
gwasz, tusz/papier, 20 x 29 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'MPiwowarska'
tusz, gwasz/papier, 29 x 39 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany monogramem autorskim: 'PM'
gwasz/papier, 29,5 x 19,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'PM'
tusz, gwasz, 29 x 19 cm w świetle passe-partout,
sygn. p.d.: MP
tusz, gwasz/papier, 20 x 29 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'PM | 1970R'
gwasz/papier, 21,5 x 29,5 cm
gwasz/papier, 19,5 x 29 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: '[monogram wiązany]'
gwasz/papier, 19,5 x 29,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany monogramem wiązanym i datowany p.śr.: 'MP1970'
sygnowany monogramem wiązanym p.d.: 'MP'
gwasz/papier, 20,2 x 29 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'MPiwowarska'
gwasz/papier, 20,5 x 29 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'MPiwowarska'
akryl/płyta pilśniowa, 55 x 79 cm
opisany na odwrociu: '1980 | MONIKA PIWOWARSKA | "CISZA" op. II', obok wskazówka montażowa
gwasz/papier, 29 x 19,5 cm (w świetle passe-partout)
akwarela/papier, 24,5 x 34,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'PM'
olej/papier, 29 x 19,5 cm
(w świetle passe-partout)
sygnowany p.g. 'PM'