POCHWALSKI Władysław Jan (ur. 14.04.1861 w Krakowie - zm. 1.11.1924 tamże)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akt stojącej kobiety - studium, ok. 1890
olej, płótno naklejone na tekturę; 46 x 21 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany p. g.: WPochwalski / München.
sygn. i opisany p. g.: WPochwalski / Mu¨nchen.
olej, płótno; 33,5 x 43,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: 884 / WPochwalski.
DZIEWCZYNKA Z KOZĄ PRZED CHATĄ
Olej, płótno; 50 x 80 cm
Sygnowany p.d.: Wł.Pochwalski
Olej, płótno; 50 x 80 cm
Sygnowany p.d.: Wł.Pochwalski
gwasz na podrysowaniu ołówkiem, papier, 23 x 18 cm (w świetle oprawy)
sygn. p. d.: Władysław Pochwalski / 1891.
olej, płótno,
65,5 x 50 cm;
na odwrocie napis: Malował / prof Władysław Pochwalski / 1860 - 1924
ZAGRODA NA SKRAJU LASU, przed 1905
Olej, płótno; 66,5 x 52 cm
Sygnowany l. d.: Władysław Pochwalski
Na odwrociu napis: Malował Władysław Pochwalski | Własność Kaspra Pochwalskiego
Olej, płótno; 66,5 x 52 cm
Pastel, papier; 45,2 x 33,5 cm w świetle
Sygnowany p. d. na krawędzi prawej: WPo
Pastel, papier; 45 x 33,5 cm w świetle
Sygnowany p. d.: Pochwalski
Olej, płótno; 66,5 x 52 cm
Sygn. l. d.: Władysław Pochwalski