ROSTWOROWSKI Stefan (1921 Kolczyn - 2000)
Olej, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. p. d. Stefan Rostworowski.
*droit de suite
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: Stefan Rostworowski
Olej, płótno; 40 x 60 cm
Sygnowany l.d.: StefanRostworowski 67.
kredka, papier, 53, 5 × 47 cm
sygn. p. d.: Stefan Rostworowski
Estymacja: 400 - 700 zł
SUSZONE KWIATY W NIEBIESKIM WAZONIE
Olej, tektura; 50 x 35 cm
Sygnowany p.d.: Stefan Rostworowski
olej, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. p.d.: Stefan Rostworowski.
Na odwrocie naklejka TPSP w Krakowie.
Olej, tektura;
35 x 50 cm
olej na płótnie, wym.: 56 x 76 cm,
sygn. l.d.: Stefan Rostworowski
olej, płótno, 51 x 61 cm;
sygn. l.d.: Stefan Rostworowski 67