1 zł
2 600 000 zł

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Hucułka zimą

olej, płótno, 54 x 43 cm;
sygn. l.d.: Wł. Jarocki;
obraz zdjęty w 1997 r. z tektury, na której była inna kompozycja artysty "Przejście graniczne między Austrią i Rosją"

cena wywoławcza: Wykup abonament

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Stary góral

akwaforta, papier, 60,5 x 43,4 cm (odbitka),
63 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Wł. Jarocki 1931 (ołówkiem)

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Rybak

akwaforta, papier,
49,4 x 39,3 cm; nie sygn.,
opisana na odwrociu długopisem: "Akwaforta mojego męża / Anna z Kasprowiczów Jarocka".

JAROCKI Władysław (1879-1965)

GÓRAL ROZPALAJĄCY OGNISKO, 1936

Olej, tektura; 66 x 70 cm
Sygnowany l. g.: W Jarocki 1936

JAROCKI Władysław (1879-1965)

ŚWIĘTO JORDANU, 1936

Olej, płótno dublowane; 154,5 x 87 cm
Sygnowany l. d.: Wład. Jarocki 1936

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Góralka

akwarela, papier, 61 x 78 cm;
sygn. p.d.: Wł. Jarocki
Na odwrocie nalepka z Salonu Dzieł Sztuki Kazimierza Wojciechowskiego z datą przyjęcia 1944 (częściowo nieczytelna).

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Rozmowa Hucułów

olej, płótno, 142 x 177 cm;
sygn. p.d.: W. Jarocki

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Góral tatrzański

olej, płótno, 127 x 71 cm
sygn. l.d.: Wł. Jarocki

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Dziewczyna z kwiatami

akwarela, papier, 34 x 16,5 cm
nie sygn.
Na odwrocie napis tuszem:
Wład. Jarocki 1913 roku

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Olej, tektura; 66 x 70 cm

JAROCKI Władysław (1879-1965)

ŚWIĘTO JORDANU, 1936

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Góral tatrzański, 1911

autolitografia, wym.: 324 x 242 mm, n/s. Grafika z: Sztuka, Lwów 1911.

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Hucuł, 1912

litografia barwna, w. pl.: 480 x 640 mm. Grafika z teki Lamus, Lwów 1912, nakład 150 egz. Lit M. Grońska, Grafika w książce, tece i albumie, Wrocław 1994.

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Jordan I ( Święto Jordanu ), 1912

litografia barwna, w. pl.: 480 x 640 mm. Grafika z teki Lamus, Lwów 1912, nakład 150 egz. Lit. M. Grońska, Grafika w książce, tece i albumie, Wrocław 1994.

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Willa włoska 1912

litografia, wym. pl.: 490 x 640 mm, nie sygn. Grafika z teki Lamus, Lwów 1912, nakład 150 egz. Lit. M. Grońska, Grafika w książce, tece i albumie, Wrocław 1994.

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Brama Floriańska w Krakowie, ok. 1926

olej na tekturze, wym.: 29,7 x 35,2 cm; sygn. p.d. Wł. Jarocki.

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Z HUCULSZCZYZNY, 1905

olej, tektura,
32.8 x 48 cm
sygnowany p.d.: Wład. Jarocki | 1905 rok
Na odwrocie zatarty napis ołówkiem: Jarocki oraz kolumna cyfr: 750 |270 | 375.

JAROCKI Władysław (1879-1965)

TRÓJKA, 1911

Akwarela, papier;
60,5 x 96,5 cm
Sygnowany l. d.: WŁADYSŁAW JAROCKI | 1911
Na odwrocie nalepka: Data... | Signum... | Ilość 3/3 |
Nr. paki w magazynie Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych we Lwowie Nr 2069 (lub 2669) | Nazwisko Jarocki | Tytuł Trójka | Rodzaj... Cena... | Własność... | Uszkodzenia... |

JAROCKI Władysław (1879-1965)

PEJZAŻ Z PODHALA, 1905

Olej, płótno; 60,4 x 108,7 cm
Sygnowany l. d.: Wład Jarocki 905

JAROCKI Władysław (1879-1965)

Zimowe słońce

olej, płótno, 95,5 x 73,5
sygn. l. d.: Wł. Jarocki

liczba obiektów: 236