1 zł
2 600 000 zł

KUNKA Lech (1920-1978)

Nocleg w metro paryskim, 1952

olej, płótno
120 x 91 cm;
sygn. l. d. : 52 r L. Kunka (wzdłuż krawędzi)
na odwrocie nalepki: CBWA w Warszawie z 1964 (?), CBWA w Łodzi z tytułem obrazu, CBWA w Łodzi z napisem Berlin i z rokiem 1965; napis na płótnie: BERLIN na krośnie napis: praca II

cena wywoławcza: Wykup abonament

KUNKA Lech (1920-1978)

Kompozycja (1964?)

sygn. dat. p.d.
technika własna, płótno
55x46

KUNKA Lech (1920-1978)

Paryski motyl, 1977

akryl, płótno
100 x 130 cm;
sygn. l. d.: L. Kunka 1977 r.;
Na odwrocie autorski opis obrazu

KUNKA Lech (1920-1978)

Płaszczki, 1950

technika mieszana, karton naklejony na tekturę
118 x 87 cm;
dat. p. d.: 50 r.

KUNKA Lech (1920-1978)

Na plaży

collage, papier,
95 x 121 cm

KUNKA Lech (1920-1978)

KUNKA Lech (1920-1978)

Ulica w Paryżu

tempera, olej, werniks szelakowy,
collage, papier,
126 x 90 cm

KUNKA Lech (1920-1978)

Akt

gwasz, papier,
98 x 69 cm;
sygn. p. d.: LKunka

KUNKA Lech (1920-1978)

Płaszczki (1950)

niesygnowany dat. p.d.
tempera, papier
118x87

KUNKA Lech (1920-1978)

Kobieta w fotelu

tempera, na podrysowaniu ołówkiem, papier brązowy,
63 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: L. Kunka 50

KUNKA Lech (1920-1978)

Kobieta w fotelu (1950)

sygn. dat. p.d.
tempera, papier
63.8x49.3

KUNKA Lech (1920-1978)

Akt ze szkicem, 1953

olej, tusz, kredka, collage, papier, 137 x 112 cm;
121 x 96 cm (w świetle oprawy); sygn. l. g.: 21.I.53. / L. Kunka

KUNKA Lech (1920-1978)

Pokój (Kobiety i gołębie)

Niesygnowany
tempera, olej, papier
119x93

KUNKA Lech (1920-1978)

Kompozycja - Układ, 1969

olej/płótno, 109,5 x 79 cm (w świetle oprawy)
sygn. i dat. l.d.: `L. Kunka 69 r.`
W załączeniu opinia Zenobii Karnickiej na zdjęciu pracy.

KUNKA Lech (1920-1978)

Artyści przed katedrą, ok.. 1948

technika mieszana, tempera, olej, ołówek, pastel/papier,
115 x 84,5 cm (w świetle passe-partout)
Wyst.: Muzeum Historyczne Miasta Łodzi, Łód¼, 30.05.-29.07.2007

KUNKA Lech (1920-1978)

Złoty Potok, 1975

akryl, płótno,
100,5 x 70 cm;
sygn. i dat. u dołu: Złoty Potok L. Kunka 75 r. wrzesień
na odwrocie nalepka z ars aquae`76 oraz autorski opis pracy

KUNKA Lech (1920-1978)

Kompozycja, 1973

technika własna, płótno,
92 x 68,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: L. Kunka 73.
w załączeniu potwierdzenie autentyczności Pani Zenobii Karnickiej z Łodzi

KUNKA Lech (1920-1978)

Madonna

niesygnowany
olej, tempera, tusz, werniks szelakowy, collage, papier
120x86.5

KUNKA Lech (1920-1978)

Akt ze szkicem (1953)

sygnowany dat. p.g.
olej, tusz, kredka, collage, papier
121x96

KUNKA Lech (1920-1978)

Tygrysy i ludzie

niesygnowany
tempera, werniks szelakowy, collage, papier
117x93.5

liczba obiektów: 277