1 zł
2 600 000 zł

SIENICKI Jacek (1928 Warszawa - 2000 Warszawa)

Drzewo, 1996

pastel, gwasz, papier,
39 x 29,5 cm (w świetle passe -partout);
sygn. i dat. p.d.: OSTROWIK 95/ JACEK SIENICKI

cena wywoławcza: Wykup abonament

Widok z okna pracowni, 1994

pastel, gwasz, papier,
39,5 x 29 cm; (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: x 94 / JACEK / SIENICKI

(1928-2000) WNĘTRZE PRACOWNI, 1973

olej na płótnie,
100,5 x 70,5 cm,
sygnowany na odwrocie płótna JACEK / SIENICKI / MARZEC 1973 / WNĘTRZE PRACOWNI

Butelki, 1986

olej, płótno,
80,5 x 65 cm;
sygn. i dat. p.g.: JS / 86; opisany na odwrocie

MARTWA NATURA I, 1963

olej na płótnie,
92 x 65 cm,
sygnowany i datowany p.d. "JS 63"; na odwrocie ręką artysty adres, wymiary oraz uszkodzona naklejka przewozowa z pieczątką ZPAP, adresem artysty i tytułem obrazu

PEJZAŻ ARCHITEKTONICZNY, 1964 [?]

tusz czarny,
29 x 41,5 cm w świetle passe-partout,
sygnowany p.d. "Sienicki J.", dołączona dedykacja "Pani Helenie Krajewskiej / w dn. 14.VI 64. Jacek Sienicki."

Suche drzewo, 1989

ołówek, gwasz, papier,
26,8 x 20,2 cm (w świetle passe-partout)
sygn. oł. p.g.: Jacek Sienicki | V 89

Pejzaż, około 1955

olej, płyta;
29 x 20,5 cm w świetle passe-partout;
sygnowany po lewej stronie u dołu: SIENICKI

Widok na ruiny, około 1955

olej, płyta;
26 x 12,5 cm w świetle passe-partout;

Bez tytułu, 1995 r.

akwarela/papier,
37 x 30 cm,
sygn.
Dar Pani Wandy Sienickiej

Kwiat w doniczce (1988)

sygnowany, datowany l.śr.
olej, płótno
79.8x39.7

Kwiat w doniczce, 1999

tłusty pastel, papier,
43,5 x 30,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. z prawej: J SIENICKI / 99

Kwiat, 1995

olej, płótno
55,2 x 46 cm

bez tytułu

pastel
34x24,5 cm

Martwa natura z butelką, 1998

olej, płótno
38 x 46 cm

DRZEWO, 1998 r.

Pastel na papierze 40,5 x 27,5 cm
Sygnowany p.d. - "J. Sienicki 98"

Wnętrze pracowni 1973

olej, płótno, 100 x 70 cm; sygn. dat. i opisany na
odwrocie: Sienicki Jacek / 1973 / olej, płótno, 100 x 70 cm /
“Wnętrze pracowni”

Popiersie w białej aureoli, 1 VI 1980

olej, karton,
99 x 69 cm
sygn. p.g.: 1 VI 80 JS

Martwa natura z butelką, 1998

olej, płótno,
38 x 46 cm
sygnatura wydrapana w farbie p.g.: JSIENICKI, p.d.: 98 | SIENICKI

Wnętrze ze sztalugą, 1973

olej, płótno,
101 x 70.7 cm
sygnowany na odwr. g.: JACEK SIENICKI | MARZEC 1973 | "WNĘTRZE | ZE SZTALUGĄ"

liczba obiektów: 239