1 zł
2 600 000 zł

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Porozumienie wstępne, 1986 r.

olej/płyta pilśniowa, 42,5 x 32 cm
sygnowany, datowany i opisany l.g.: 'DUDA GRACZ 1097/86.'
na odwrociu autorska nalepka z opisem pracy: 'DUDA GRACZ | TYTUŁ: OBRAZ 1097 / STUDIUM / POROZUMIENIE WSTĘPNE / TECHNIKA: OLEJ, PŁ PILŚN | WYMIARY: 42,5 X 32 | SYGN. DUDA GRACZ | ROK 1986 / NR. KATAL. AUTOR. 1097 | UWAGI: 1 WERNIKS. VI.’87'
na odwrociu naklejka wystawowa w języku rosyjskim z Moskwy
opisany na odwrociu na blejtramie: '37.300.000 (14.700) | IX/94'

cena wywoławcza: Wykup abonament

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Sztafeta, 1900 r.

olej/płyta pilśniowa, 52,5 x 42 cm
sygnowany, datowany i opisany l.d.: 'DUDA GRACZ 1395/90'
na odwrociu autorska nalepka z opisem obrazu: 'OBRAZ 1395/KAPRYS POLSKI | -SZTAFETA | OLEJ, PŁ. PILŚN | 52,5 x 42 cm | DUDA GRACZ | 1990/NR KATAL. AUTOR. 1395 | 1 WERNIKS. VIII/91'

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Trzej na koniu (z cyklu Judaica), 1965

Drzeworyt; wym.: 200 x 143 mm;
sygn. oł. p.d.; odb. nr l.d.: 4/20.

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Obraz 1747 (Andenken von Lagow - 6), 1994

olej, płyta; 60 x 70 cm;
sygn. i dat. l. d.: DUDA GRACZ * 1747 / 94*;
na odwrocie autorska nalepka z opisem: OBRAZ 1747 / / ANDENKEN VON LAGOW-6 / OLEJ / 60 X 70 cm / DUDA GRACZ / 1944 / NR KATAL. AUTOR. 1747 / 1 WERNIKS XI ‘ 94.

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Porąbka - popołudnie, 1981 r.

olej/płyta pilśniowa, 21,5 x 17 cm
sygnowany i datowany l.g.: 'DUDA GRACZ 1981'
na odwrociu nalepka autorska z opisem: 'PORĄBKA - POPUŁUDNIE| OLEJ, PŁ. PILŚN | 21,5 x 17 cm | DUDA GRACZ | 1981 / NR KATAL. AUTOR. 566 | 1 WERNIKS. IX. 1982'

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Porąbka - jezioro, 1981 r.

na odwrociu nalepka autorska z opisem: 'PORĄBKA - JEZIORO| OLEJ, PŁ. PILŚN | 21,5 x 17 cm | DUDA GRACZ | 1981 / NR KATAL. AUTOR. 561 | 1 WERNIKS. IX. 1982'

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Jeźdźcy Apokalipsy, 1995

olej, płótno, 60 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany l.d.: DUDA GRACZ. 1843/95. 1977, Naklejka z pełnym opisem pracy

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

OBRAZ 2113 (ŁAGÓWEK - ADAM I EWA), 1997

olej, płyta pilśniowa
26,5 x 36 cm (w świetle ramy)
sygn. l.d.: DG . 2113/197 .
na odwr. na płycie nalepka autorska z danymi obrazu

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

OBRAZ 2222 (BUK - SOBOTNI WIECZÓR), 1998

olej, płyta pilśniowa
60 x 78 cm (w świetle oprawy)
sygn. l.d.: DUDA GRACZ . 2222/98 .
na odwrocie na płycie napis: 7 VI 97; na listwie ramy napis: 13 VI 97

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

OBRAZ 1113 (LONDYŃSKI), 1987

olej, płótno
50 x 37,5 cm
sygn. l.g.: DG . 1113/87 .
na odwr. na płótnie nalepka autorska z danymi obrazu
poniżej nalepka Centralnego Domu Artystów Moskwa w języku rosyjskim z tytułem obrazu i datą

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Obraz 1899, Wieś Kamion - Biała Dama, 1995

olej, płyta, 41 x 40 cm;
sygn. l. d.: Duda Gracz. 1899 / 1995.
na odwrocie opis autorski: Jerzy Duda - Gracz - "Wieś Kamion" - / obraz 1899 - olej - / 41 x 40 / BWA-I-993/351/96 / wartość: 5 000,00,-;
oraz nalepka autorska z informacjami o obrazie, m.in. z tytułem: Obraz 1899 (Wieś Kamion - Biała Dama), z datą i nr katalogowym: 1995 / Nr katal. autor. 1899

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

PRZEJAŻDŻKA JAŚNIE PANI, 1994

olej, płyta pilśniowa
30 x 30 cm
sygn. l.d.: . DG . 1679 . 94 .

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

OBRAZ 1816. MIASTO MIĘDZYRZECZ - ZMARTWYCHWSTANIE JAŚNIE PANI, 1995

olej, płyta pilśniowa
38 x 48 cm (w świetle oprawy)
sygn. p.d.: DUDA GRACZ . 1816/95 .
na odwrocie na płycie nalepka autorska z danymi obrazu oraz napis: passp. | brąz.

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

SOBOTA, 1967

olej, płyta pilśniowa
91,5 x 79 cm
sygn. p.d.: Jerzy Duda-Gracz | . 1967 .
sygn. na odwr. u góry: "SOBOTA". olej - 79 x 92 cm | nr. w katalogu - 1 | mal. Jerzy Duda-Gracz. 1967 r.

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Pejzaż polski - roztopy, 1992 r.

olej/płyta pilśniowa, 80 x 60 cm
sygnowany, datowany, opisany l.d.: 'DUDA GRACZ 1526/92'
na odwrociu numery: '1526/92' oraz nalepka autorska z opisem: 'OBRAZ 1526/ PEJZAŻ POLSKI | - ROZTOPY/ | OLEJ/PŁYTA | 80 x 60 cm | DUDA GRACZ | 1992 / NR KATAL. AUTOR. 1526 | 1 WERNIKS. III. 1993'

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Pejzaż z chatą, 1999

akwarela, papier, 19,7 x 23 cm, 38,7 x 30 (papier),
sygn. p.d.: J. Duda. G. 1044 / 99; l.d.: Ani Kajdy

*opłata droit de suite

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

DAMA, rysunek 668 z cyklu Kalendarz Polski, 1997

Flamaster, gwasz, papier; 28 x 20,5 cm w świetle p-p
Sygnowany d.: 668 Kalendarz polski J. Duda G. | 1997

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

OBRAZ 2277. CZARNOGŁOWY - PRZEBUDZENIE, 1998

olej, płyta pilśniowa
82,5 x 63,5 cm, przy górnej krawędzi: 33 cm
sygn. l.d.: DUDA GRACZ . 2217/98 .

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

HOLOKAUST, 1966

olej, płyta pilśniowa
62 x 80 cm
sygn. p.d: Jerzy Duda-Gracz 1966.

DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Szabatowi Grajkowie, z cyklu Judaica, 1964 r.

linoryt, papier, 25,5 x 19 cm w świetle oprawy, 13/20, sygn. i dat. ołówkiem pod płytą p.d.: Duda G 1964, opisany l.d.: Judaica 13/20 linoryt

liczba obiektów: 379