1 zł
2 600 000 zł

MODZELEWSKI Jarosław (ur. 1955, Warszawa)

Komiks, lata 70/80 r.

ołówek/papier, 21 x 29,5 cm (arkusz)
sygnowany i opisany ołówkiem p.d.: 'Jarosław Modzelewski / koniec lat 70-tych pocz. lat 80-tych'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Gra w placki

opisany śr.d.: '(placki kolorowe)'

Spacer

inkografia barwna/papier, 30 x 40 cm w świetle passe – partout
sygn. p.d.: „J Modzelewski” oraz opisany: edycja 97/100

Wnętrze z przyjacielem, 1995

olej, płótno; 160x220 cm, sygnowany na odwrocie: "Jarosław Modzelewski | Wnętrze z przyjacielem, 1995 | 160x220 olej"

*droit de suite

ZABAWY NA BALKONIE, 2005 r.

tempera żółtkowa/płótno, 120 x 180 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Jarosław Modzelewski | Zabawy na balkonie | 120 x 180 | temp.ż. |
w kółku 2005 oraz nalepka z opisem pracy w jęz. ang.

Krynica, 2012

ołówek, papier; 21 x 29,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Krynica / Modzelewski 2012;
na odwrocie napis autorski: Jarosław Modzelewski / "Krynica" / 2012.

Boczek i Przon - psy ze szkicownika artysty

ołówek/papier, 20 x 27,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'JModzelewski', opisany wśród przedstawienia: 'Boczek' i 'Przon'

Akt ze szkicownika artysty

ołówek/papier, 20 x 29,5 cm (w świetle passe-partout)

Wisła, 2008 r.

rysunek na papierze, 21 x 29 cm, sygn.

Barakowóz, 2001 r.

akwarela/tektura, 48 x 67 cm

Pomnik Obrońcom - Zwycięzcom. Krynica Zdrój, 2013

tempera zółtkowa, płótno
160x120 cm
na odwrocie: "Jarosław | Modzelewski 2013 | Pomnik Obrońcom - Zwycięzcom. Krynica Zdrój | 135x160 | tempera żółtkowa

Mała furtka, 1993

olej, płótno
130x114 cm
sygnowany na odwrocie: "Jarosław Modzelewski | »Mała furtka« 1993 | 130x114 olej"

Fala, 1983

olej, płótno, 69 x 204 cm
opisany na odwrocie: Jarosław Modzelewski 1983 „FALA” olej 204x69

Martwa natura z pochlapaną ławką, 2001 r.

tempera/płótno, 150 x 250 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jarosław Modzelewski 2001 | "Martwa natura z pochlapaną ławką" | 150 x 250 cm tempera ż.'

Już nie mam siły chodzić, 2005 r.

tempera/płótno, 180 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jarosław | Modzelewski | 2005 | "Już nie mam siły chodzić" | temp. ż. 180 x 120'

Wyszogród, 2001

tempera żółtkowa, płótno; 65,5 x 92,5 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jarosław Modzelewski / „Wyszogród”, 2001 / 2001 (w owalu) / temp. ż. 65 x 92.

Nocny połów, 2008 r.

gwasz/tektura, 50 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J. Modzelewski 2008'

Zabawy w nibezpiecznym miejscu, 2008

tempera żółtkowa, papier, 35 x 50 cm (w świetle oprawy), 58,6 x 73,5 cm, sygn. p.d.

Piasek czy woda?, 1982

ołówek, pastel, papier; 48 x 63 cm
sygnowany p.d.: "J. Modzelewski, 1982", opisany ołówkiem: "piasek czy woda? | 1. (Pociąg Do Rosji) | 2. (>>nieczytelne<<< górski, Gierymski) | 3. wieża BABEL; bliki różowe w wulkanie!"

bez tytułu, 1982

sygnowany p.d.: "J. Modzelewski, 1982"

liczba obiektów: 369