REMBOWSKI Jan (1879-1923)
czarna kredka, 34,8 x 25,8 cm
w świetle passe-partout, sygnowany l.d. "Jan Rembowski 1921",
l.d. suchy tłok
cena wywoławcza: Wykup abonament
REMBOWSKI Jan (1879-1923)
Pejzaż górski zimą, około 1920
olej, tektura; 34 x 48 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: J.Rembowski . .2 (?)
REMBOWSKI Jan (1879-1923)
olej, płótno,
49.5 x 40 cm
sygnowany l.g.: J. REMBOWSKI Ą 1904 Ą
REMBOWSKI Jan (1879-1923)
sangwina, niebieska pastel, papier,
74 x 53 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: Jan Rembowski 1913 / Zakopane
REMBOWSKI Jan (1879-1923)