1 zł
2 600 000 zł

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

Bez tytułu, 2013 r.

technika własna/płótno, 88 x 53 cm x 12 cm
sygnowany, datowany i opisany na blejtramie: 'Bartosz Kokosiński 88 x 53 x 12 cm | 2013, technika własna'

cena wywoławcza: Wykup abonament

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

bez tytułu, 2014

ołówek, długopis, pisak, papier, 48 x 48 cm w świetle oprawy
opisany na odwrocie: Bartosz Kokosiński/ 2014/ ołówek, długopis, pisak na/ papierze

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

z cyklu: Zwęglone obrazy, 2012

olej, płótno; 114x114 cm
opisany na odwrocie: Bartosz Kokosiński / 2012 / z cyklu: "Zwęglone obrazy" / olej na płótnie / 114 x 114 cm

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

Bez tytułu, 2011 r.

farba alkidowa, drewno/płótno, 67 x 71,5 x 17 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Bartosz Kokosiński, 2011, technika własna, 71,5 x 67 x 17 cm`

- "(Nie) dotykaj! Haptyczne aspekty sztuki polskiej po 1945 roku", CSW Znaki Czasu w Toruniu, 2015
- "Pozytyw/Negatyw", XVII Międzynarodowe Targi Artystyczne Art Moscow, Central House of Artists, Moskwa, Rosja, 2013
- "Je Abstrakter die Kunst wird, desto mehr wird sie Kunst", Bestregarts Junge Kunst, Frankfurt nad Menem, Niemcy, 2012

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

BEZ TYTUŁU

materiał: OBRAZ STRUKTURALNY, FARBA FTALOWA NA PŁÓTNIE
wymiar: 40X30
rok: 2010-2012
SYGNOWANA I DATOWANA

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

To, czego nie widać

obiekt; 34,2 x 18 cm

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

V, 2011

akryl na płótnie
30 cm x 90 cm

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

Pocałunek, 2013

akryl, płótno, 50x90 cm
opisany na odwrocie: "Pocałunek" akryl na płótnie 50x90 cm 2013 Bartosz Kokosiński 2/2013

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

Uzbekistan, 2013 r.

akryl/płótno, 80 x 60 cm
na odwrociu opisany: `Bartosz Kokosiński | 90 x 60 cm | 2013 | akryl na płótnie | "Uzbekistan" | 4/2013`

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

bez tytułu, 2013

akryl, płótno, 60 x 50 cm

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

BEZ TYTUŁU, 2013

akryl, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. i opisany na odwrocie: Bartosz Kokosiński/2013, akryl na płótnie/60x90 cm/2013

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

Bez tytułu 9/2012

akryl, płótno, 50 x 65 cm
sygn. i opisany na odwrocie

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

Żubr, 2012 r.

akryl/płótno,
70 x 50 cm

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

bez tytułu

olej, płótno
51x36 cm

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

Bez tytułu, 2012 r.

akryl/płótno, 125 x 100 cm
na odwrociu opisany

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

Bez tytułu, 2012

Akryl, płótno, 60 x 90 cm
opisany na odwrocie:
Bartosz Kokosiński, 2012, akryl na płótnie, 60 x 90 cm 10/2012

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

2_11, 2012

akryl, płótno, 60 x 90 cm,

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

2_06, 2012

akryl, płótno, 100 x 80 cm,

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

Bez tytułu, 2012 r.

akryl /płótno 100 x 70 cm
na odwrociu opisany: `Bartosz Kokosiński | 2012 | akryl na płótnie | 110 x 70 cm | 5/2012`

KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

Bez tytułu, 2011 r.

akryl/płótno,
60 x 70 cm
opisany na odwrociu

liczba obiektów: 53