PANEK Jerzy (1918-2001)
olej na płótnie,
80 x 94,5 cm
Na odwrocie naklejka z wystawy: Biuro Wystaw Artystycznych w Białymstoku
cena wywoławcza: Wykup abonament
PANEK Jerzy (1918-2001)
atrament, patyk, papier zeszytowy w kratkę,
27,5 x 19,6 cm (w świetle passe-partout)
sygn. oł. p.d.: Panek | 23.XI.80 r
PANEK Jerzy (1918-2001)
Fragment katedry we Fromborku, 1974
olej, płótno,
89 x 70.5 cm
sygn. l.d. ukośnie: Panek | 1974 wzdłuż d. kraw.: FRAGMENT KATEDRY WE FROMBORKU
PANEK Jerzy (1918-2001)
drzeworyt, papier; kompozycja:
29 x 22 cm, papier: 43,5 x 34,5 cm;
sygnowany, datowany i zatytułowany u dołu, po lewej: Chłop z pod Nankinu; po prawej: Panek 1956
PANEK Jerzy (1918-2001)
gwasz,
24,5 x 27 cm,
sygn.
Darczyńca anonimowy
PANEK Jerzy (1918-2001)
drzeworyt,
56 x 75 cm.
Dar pani Barbary Myszkowskiej
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
pastel, papier,
38 x 20 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.g.: Panek / 1998
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
sygnowany, datowany p.d.
drzeworyt
36x56
PANEK Jerzy (1918-2001)
Akwarela na podrysie ołówkowym, papier;
21 x 29,5 cm
Sygnowany ołówkiem p. g.: Panek, l. d. czerwoną kredką: P. | 1941
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
rysunek czerwoną kredką,
28,3 x 37,5 cm w świetle passe-partout,
na górze ołówkiem: "wielokrotne wieżyczki (...) wieże",
sygnowany ołówkiem l.d. "Panek"
PANEK Jerzy (1918-2001)
olej na płótnie,
73 x 100 cm,
sygnowany u góry "Panek", na odwrocie (na płótnie) "Jerzy Panek / "Koza z Kutna I" / 1970 / 100 x 73 / 7.000 zł", pieczątka częściowo zamazana - WOZ i numery: 02 III-1719/84, 20 VI 84 W II oraz (na krośnie) ołówkiem "Panek" i trzy nalepki: ZPAP Zarządu Okręgu Łódź; BWA w Krakowie; z odręcznym napisem ramiarza
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
pastel, papier,
38.5 x 27.5 cm
sygn. p.d.: 1987 | Panek
PANEK Jerzy (1918-2001)
linoryt, wym.: 130 x 140 mm,
sygn. oł. i pł. p.d.
PANEK Jerzy (1918-2001)
linoryt, wym.: 150 x 215 mm,
sygn. oł. p.d., tyt. l.d.
PANEK Jerzy (1918-2001)
drzeworyt, wym.: 90 x 193 mm,
sygn. oł.