1 zł
2 600 000 zł

STAŻEWSKI Henryk (1894 - 1988)

RELIEF 1979 r.

Akryl na płycie
34 x 34 cm
Sygnowany na odwrocie - "1979 / H. Stażewski"

cena wywoławcza: Wykup abonament

Relief

akryl, płyta pilśniowa,
49,3 x 44
na odwrociu napis: "H. Stażewski"

Kompozycja, 1976

serigrafia barwna, papier,
52 x 50 cm
sygn. oł. pod ryc. l.: 66/100, p.: H. Stażewski 1976

Kompozycja, 1974/1979

serigrafia, papier,
61 x 60 cm
sygnowana oł. p.d.: nr 99/100 H. Stażewski 1974/1979

Kompozycja abstrakcyjna III, 1958

olej, płyta pilśniowa (relief),
27 x 40.3 cm
sygnowany p.d.: STAŻEWSKI na odwr. p.g. nalepki: 1) ZPAP Galeria Sztuki ul. Marszałkowska 36/50 z datą 29.X-60 i nr 284, 2) nalepka autorska z tytułem: III Kompozycja abstrakcyjna

Kompozycja (1982)

sygnowany, datowany p.d.
serigrafia
59x59

RELIEF 1979 r.

Akryl na płycie
23 x 23 cm

ABSTRAKCJA, 1981

olej, blacha naklejona na płytę pilśniową,
30 x 30 cm
sygn. na odwr. śr. g.: 1981 | H. Stażewski, p.d.: p. Radkowi H. Stażewski, pośr. nalepka z wystawy: Henryk Stazewski. Paintings and reliefs, Annely Juda Fine Art, London 10.11 - 18.12.82, kat. 29

Kompozycja, 1974/79

serigrafia, papier,
60.5 x 59.5 cm
sygn. oł. p.d.: nr 86/ 100 H. Stażewski 1974/79

TRZY AKTY, lata 40.

gwasz, ołówek, tektura beżowa,
32.3 x 27 cm
sygn. (częściowo obcięta) l.d.: ...tażewski, na odwr. oprawy nalepka Galerie d`Eendt NV, Amsterdam

Kompozycja 1980

relief, akryl, płyta aluminiowa, płyta pilśniowa,
20 x 20 cm,
sygn. i dat. na odwrocie: 1980/H Starzewski

Relief

technika własna, płyta pilśniowa, sklejka, akryl,
29 x 11 cm;
sygn. p.g.: H. Stażewski

Kompozycja abstrakcyjna 1976

akryl, płyta aluminiowa, płyta pilśniowa,
22 x 22 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: 1976 / H. Stażewski

Projekt okładki Partum

litografia barwna
16x16
sygnowany p.d.

Dwa szlice do portretu męskiego, 1945

ołówek, 14,8 x x11,7 cm
sygn. l.d.: "1945 / H.Stażewski"
na odwrocie dedykacja odautorska

bez tytułu (1980)

sygn. dat. na odwrociu
akryl, pilśnia, deska
38x38

KOMPOZYCJA, 1981 r.

Akryl na płycie 44 x 44 cm
Sygnowany na odwrocie - "1981 / H. Stażewski / p. Monice Zdaniewskiej"
Literatura - "Projekt", 1985, nr 2, il. 15 (reprodukcja).

KOMPOZYCJA, 1981 r.

Akryl, aluminium, płyta 34 x 34 cm
Sygnowany na odwrocie - "1981 / H. Stażewski"
Wystawiany - Galeria Zapiecek, Warszawa III. 1983 r.

KOMPOZYCJA, 1983 r.

Akryl na płycie 44 x 44 cm
Sygnowany na odwrocie - "1983 / H. Stażewski"

Nr 80, 1974

akryl, metal,
33.3 x 29.7 cm
sygn. na odwr. zielonym flamastrem g.: nr. 80 - 1974 | H. Stażewski

liczba obiektów: 616