ROGUSKI Władysław (1890-1940)
akwarela, gwasz na podrysowaniu ołówkiem;
49 x 65 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: WRoguski
cena wywoławcza: Wykup abonament
ROGUSKI Władysław (1890-1940)
akwarela, ołówek, papier, 40,2 x 47,3 (w świetle passe partoput)
sygn. p. d.: W Roguski
ROGUSKI Władysław (1890-1940)
Akwarela, papier; 35,5 x 30,5 cm
Sygnowany p. d.: W. Roguski
ROGUSKI Władysław (1890-1940)
Portret damy w manierze renesansowej
olej, płótno dublowane,
73 x 60,5 cm,
sygn. p.g.: WRoguski
ROGUSKI Władysław (1890-1940)
Dziewczyna z sarenkami, ok. 1930
akwarela, gwasz, ołówek, papier,
49 x 65 cm
sygn. l.d.: WRoguski (inicjały wiązane)
ROGUSKI Władysław (1890-1940)
Grafika,
wym. 36,5 x 23 cm;
Sygn. p.d.- W. Roguski
ROGUSKI Władysław (1890-1940)
litografia barwna, 36,5 x 23 cm (w świetle oprawy)
sygn. p.d.: W. Roguski (na płycie)
ROGUSKI Władysław (1890-1940)
olej, tektura 42,5 × 37,7
sygnowany u dołu po lewej: "W. Roguski"
ROGUSKI Władysław (1890-1940)
litografia barwna, wymiary kompozycja: 405 x 325 mm,
sygn. na pł.
ROGUSKI Władysław (1890-1940)
akwarela, papier, 54 x 60 cm;
sygn. p.d.: W Roguski
ROGUSKI Władysław (1890-1940)
ROGUSKI Władysław (1890-1940)
olej, tektura
31,5 x 23 cm