PIOTROWSKI Antoni (1853 Nietulisko Duże k. Kunowa - 1924 Warszawa)
POWSTAŃCY STYCZNIOWI PRZED DWOREM, 1875
Olej, płótno; 52 x 28 cm
Sygnowany p.d.: Antoni Piotrowski 1875. | München.; napis l.d.: A.PIOTROWSKI
Na odwrocie pieczęć: Maltuch & Farben Fabrik | Richard Wurm | München
cena wywoławcza: Wykup abonament
Zabawa w góralskiej izbie, 1918
olej, płótno; 70,5 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. PIOTROWSKI / 1918
akwarela, gwasz, papier, 46 × 33 cm
w świetle passe-partout
sygn. u dołu: A. Piotrowski
5 000 - 7 000 zł
olej, tektura, 34 x 47 cm;
sygn. p. d.: A. PIOTROWSKI
olej, tektura, 33 x 45 cm,
sygn. p.d.: A Piotrowski
olej/płótno, 125,5 x 251,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `ANTONI PIOTROWSKI | 1890 KRAKÓW`
OPINIE: dokumentacja konserwatorska Agnieszki Sędzimir z 1991 r.
Estymacja 80 000 - 120 000 zł
olej na płótnie, 53 x 37 cm,
sygnowany l.d. "A. PIOTROWSKI"
akwarela/papier, 23,5 x 19,6 (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l.g.: `A. Piotrowski 1916`
Estymacja: 14 000 - 18 000 zł
akwarela, piórko, tusz, papier, 24 x 20,3 cm,
sygn. l.d.: A. Piotrowski
akwarela, piórko, tusz, papier, wym. 24,3 x 20,5 cm,
sygn. l.d.: A. Piotrowski
Portret dziewczyny w czerwonej bluzce, 1911 r.
akwarela, ołówek/papier, 38 x 28 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: `A Piotrowski | 1911`
Estymacja: 3 000 - 6 000
Akwarela, papier; 28 x 45,5 cm
Sygnowany p. d.: A. PIOTROWSKI
olej/sklejka,
20 x 31 cm
sygnowany i datowany p. d.: `A. PIOTROWSKI 1900`,
ODWROCIE: papierowa naklejka z pracowni oprawy obrazów Wacława Kozarzewskiego w Warszawie
WYSTAWIANY: TPSP w Warszawie, 1925 r.
ESTYMACJA 8 000 - 12 000
akwarela, gwasz, papier, 23,5 x 19,6 cm (w świetle
oprawy);
sygn. l. g.: A. PIOTROWSKI. 1916
sygn. dat.l.g.,
akwarela, gwasz, papier,
23.5x19.6 (w św.p-p) cm
olej/deska,
28 x 19 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Piotrowski 97`
olej na płótnie,
103 x 155 cm
sygn l.d. Ant. Piotrowski / Krakow 1889