1 zł
2 600 000 zł

CHROSTOWSKA-PIOTROWICZ Halina (1929 Warszawa - 1990 Warszawa)

Figura czarna A, 1969

technika własna,
66 x 55 cm;
sygn. i dat. p. d. Chrostowska 69
numer odbitki 1/1

cena wywoławcza: Wykup abonament

[WARSZAWA]

"Dawna Warszawa", 1955. Akwaforta, 25 x 31 cm. Sygnowana pod płytą ołówkiem l.d. "Dawna Warszawa", p.d. "Chrostowska 1955".

Zwiad (1952)

sygn. dat. p.d.
akwaforta
17.5x25

Figura Złota II, 1977 r.

technika własna/papier, 53 x 33 cm (w świetle passe-partout), 50 x 30,5 cm (odbitka)
sygn. i opisana u dołu: `Figura Złota II epreuve d`artiste Chrostowska 77`

Figura, 1981

technika własna, papier, 51 x 32 cm (w świetle oprawy);
opisana u dołu: Figura 6/9 Chrostowska 81

Figura Niebieska XX, 1982

technika własna, papier
58 x 78 cm (w świetle oprawy);
opisana u dołu: Figura Niebieska XX 3/20 Chrostowska 82

Pejzaż jesienny, 1952

Akwaforta
wym.: 250 x 350 mm
sygn. p.d.: Chrostowska 52; l.d. tytuł.

Figura Niebieska XX, 1982

technika własna, papier
sygn. i opisana u dołu: Figura Niebieska XX 3/20 Chrostowska 82

Figura, 1981

technika własna, papier,
51 x 32 cm (w świetle oprawy);

Figura VIII A, 1981

litografia, akryl, papier,
78 x 58 cm (w świetle oprawy);
opisana i sygn. u dołu: Figura VIII A epreuve d`artiste Chrostowska 81

Figura Czerwona VIII A, 1979

litografia, akryl, papier,
opisana i sygn. u dołu: Figura Czerwona VIII A epreuve d`artiste Chrostowska 79

FIGURA SREBRNA I, 1977

technika własna/papier,
50 x 65 cm
sygn. i opisana u dołu: `1/15 Chrostowska 77`.

Martwa natura z owocami, 1957

technika własna, akwaforta z akwatintą, papier,
49 x 64 cm (odcisk płyty), 57 x 71,5 cm (w świetle passe-partout);
opisana ołówkiem l.d.: Martwa natura z owocami 80/250, sygn. i dat. p.d.: Chrostowska 57

Martwa natura z owocami, 1957

technika własna: akwaforta z akwatintą, papier,
49 x 64 (odcisk płyty), 57 x 71,5 (w świetle passe-partout);
sygn. i opisana ołówkiem l.d.: Martwa natura z owocami 80/250, p.d.: Chrostowska 57

Martwa natura z owocami, 1957

PTAK CZERWONY I, 1976

Akwaforta, papier; 61,5 x 46,8 cm; stan 5/15
Sygnowany oł. pod ryc. l.: Czerwony ptak I, śr.: 5/15, p.: Chrostowska 76

AKT, 1983

technika mieszana,
55 x 46.5 cm
sygn. p.d. czarną farbą: Chrostowska 83

Trzy postaci, 1963

akwaforta, akwatinta, sucha igła, papier kremowy,
49.6 x 63.7 cm
sygn. oł. pod ryc. l.: Trzy postacie - épreuve d`artiste, p.: Chrostowska 63

Akt I

technika własna, gwasz, tkanina welurowa, 24,5 x 29 cm ,
sygn. p. d.: Chrostowska

Ptak I 1981

technika własna, gwasz,
24,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Chrostowska 81

liczba obiektów: 64