1 zł
2 600 000 zł

PIERZGALSKI Ireneusz (1929 Łódź - 2019 Łódź)

Czytający + fotele - ciąg dalszy 2, 1976

fotografia czarno-biała, brom, papier;
58 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. na odwrocie: `Ireneusz Pierzgalski 1976.
Napis z tyłu : "Czytający + fotele" ciąg dalszy. 2
(w kółku 2) poniżej stempel: Fot Ireneusz
Pierzgalski

cena wywoławcza: Wykup abonament

Bez tytułu, 1961

olej, płyta;
47 x 74,5 cm;
sygn. na odwrocie: 1961/ IRENEUSZ
PIERZGALSKI / Ireneusz Pierzy? / powtórzenie sygn. /
47 x 74,5 cm / olej

Kompozycja, 1961 r.

olej/płótno,
100 x 80 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: `IRENEUSZ | PIERZGALSKI | 1961`
oraz naklejka wystawowa BWA Łódź

Estymacja: 25 000 - 30 000 zł

Czytający + fotele , ciąg dalszy 4, 1976 r.

fotografia czarno-biała, brom/papier,
58 x 48 cm (w świetle passe-partout)
sygnowana i datowana na odwrociu: `Ireneusz Pierzg 1976`, l. d.: ` "Czytający + fotele ciąg dalszy 4", odbitka autorska, unikat, edycja 1/1
ODWROCIE: pieczęć autorska `fot. Ireneusz Pierzgalski`

Estymacja: 4 500 - 6 000 zł

Strach, 1969 r.

obraz fotograficzny, fotografia czarno-biała/brom, papier, technika własna,
30 x 64,5 cm
sygn. i opisany na odwrocie; egzemplarz autorski, unikat, nakład: 1/1 , vintage print
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `IRENEUSZ PIERZGALSKI | "STRACH" 1969. | 30 x 64,5 | sygnatura`

FORMULARZ , 1968.

Collage, płyta, 63,5 x 52,5 cm;opis., sygn. i dat. na odwrocie; egzemplarz autorski, nakład: 1/1, vintage print

Bez tytułu, 1961

technika mieszana, płyta,
61 x 90 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ireneusz Pierzgalski 61; opisany na odwrocie

Bez tytułu z cyklu Czytający + Fotele /ciąg dalszy/
fotografia czarno biała, brom, papier, 58 x 48 cm, sygn. i opisana na odwrocie; egzemplarz autorski, nakład: 1/1, vintage print

Strach, 1969

obraz fotograficzny, fotografia czarno-biała, brom, papier, technika własna, 30 x 64,5 cm; sygn. i opisany na odwrocie; egzemplarz autorski, nakład: 1/1 , vintage print

Wizytator w Leningradzie, 1970 r.

obraz fotograficzny, fotografia czarno-biała, płyta pilśniowa,
74 x 63 cm,
nakład: 1/1, unikat
opisany na odwrocie: `IRENEUSZ PIERZGALSKI / "WIZYTATOR W LENINGRADZIE" / 1970, 74 X 63 cm / Pierzgalski`

Czytający + fotele, 1976

fotografia czarno-biała, brom, papier
58,5 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana na odwrocie oraz pieczątka autorska;
odbitka autorska, nakład: 1/1

FORMUŁKA, 1968 R.

obraz fotograficzny, collage, fotografia czarno-biała, podkolorowana, flamaster/płyta pilśnowa
63,5 x 52,5 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: `IRENEUSZ PIERZGALSKI / "FORMUŁKA" 1968`, nakład: 1/1, unikat

Kompozycja - Obraz pisany, 1965

tusz/papier,
48 x 60 cm (w świetle passe-partout)
sygn. i dat. p.d.: ` Iren Pierzg 65 `
Bibl.: Ireneusz Pierzgalski: Obrazy pisane (Katalog wystawy), Galeria Olimpus Łód¼, , grudzień 2007, Łód¼ 2007 (praca na okładce).

Gest II

olej, płótno, 120 x 100 cm;
na odwrocie napis: 120 x 100 cm / Ireneusz / Pierzg / 1962 / GEST. II.

Plaża, 1972

obraz fotograficzny, technika własna, fotografia czarno-biała, brom, papier, collage, płyta pilśniowa, 112 x 60 cm; sygn., dat, i opisany na odwrocie: OBRAZ FOTOGRAFICZNY / IRENEUSZ PIERZGALSKI / "PLAŻA" 1972 / 112 x 60 cm oraz naklejka Muzeum Sztuki w Łodzi; egzemplarz autorski, unikat

Małpy, 1969

obraz fotograficzny, technika własna, fotografia czarno-biała, brom, papier, collage, płyta pilśniowa, 112 x 92 cm; sygn., dat. i opisany na odwrocie: IRENEUSZ PIERZGALSKI / 1969 / 112 x 92 / MAŁPY / (MONKEYS) oraz naklejka Muzeum Sztuki w Łodzi; egzemplarz autorski, unikat

Bez tytułu (Osieki, plener,1965)

sygnowany, datowany na odwrociu
olej, płótno
140.5x106

Bez tytułu (1962)

olej, płótno
100x100

Bez tytułu (1965)

sygnowany, datowany p.d.
gwasz, papier
70x139

liczba obiektów: 59