POSIECZ-POLKOWSKA Justyna (ur. 1985, Stalowa Wola)
olej, płótno 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: J. Posiecz-Polkowska 2015
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, papier, 50 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: J. Posiecz - Polkowska 2015
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 110 x 140 cm
sygn. na odwrocie: Justyna Posiecz-Polkowska, bez tytułu
olej/płótno, 160 x 140 cm
na odwrociu opisany: `Justyna | Dziechciarska | Justyna Posiecz-Polkowska | "Pocztówka z gór", 2012 rok`
olej, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. na odwrocie: Widok pod słońce, Justyna Posiecz-Polkowska, olej, 2012 r
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 140 x 140 cm,
sygn. na odwrocie: "Ławka" Justyna Posiecz-Polkowska
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Justyna Posiecz-Polkowska 2011 Zosia