1 zł
2 600 000 zł

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 2014 r.

akryl/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'L. Tarasewicz 2014 | 50x50 Acryl on canvas'

do pracy dołączone potwierdzenie autentyczności od artysty

cena wywoławcza: Wykup abonament

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

BEZ TYTUŁU, 2008

akryl, deska, 50 x 50 cm
sygn. na odwrocie: L. Tarasewicz 2008 / 50x50 cm akryl

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 2002 r.

serigrafia barwna/papier, 70 x 100 cm (arkusz), 53 x 62 cm (odbitka)
sygnowany i datowany p.d.: 'L.Tarasewicz 2002' i opisany numerem odbitki: '14/30'

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 2014 r.

akryl/płótno, 170 x 130 cm
opisany na odwrociu: 'Leon Tarasewicz 2014 | 130 X 170 | ACRYLIC OC CANVAS'

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 2004 r.

akryl/deska, 50 x 50 cm
opisany na odwrociu: 'L. Tarasewicz 2004 | 50 x 50 akryl'

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Kompozycja, 2004 r.

akryl/deska, 50 x 50 cm

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 2002 r.

serigrafia barwna/papier, 70 x 100 cm (arkusz)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'L. Tarasewicz 2002', opisany l.d.: '11/30'

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 1988 r.

akryl/płótno, 130 x 190 cm
sygnowany, opisany i darowany na odwrociu: 'L. Tarasewicz | NEW YORK 1998.'
na odwrociu nalepka galeryjna z opisem obrazu 'NORDENHAKE STOCKHOLM' oraz 'Dolan/Maxwell Gallery Philadelfia'

- Galerie Nordenhake, Sztokholm, ok. 1989
- Dolan/Maxwell Gallery, Filadelfia, Stany Zjednoczone
- porównaj: analogiczna kompozycja-tryptyk o wymiarach 190 x 390
- Leon Tarasewicz, katalog wystawy, [wstęp] Mariusz Hermansdorfer, Galerie Nordenhake/Nigel Greenwood Gallery, Sztokholm/Londyn 1989, nlb (il.)

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 2010 r.

akryl/płótno, 50 x 50 cm
na odwrociu: 'L. Tarasewicz 2010'

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

LAS, 2015

akryl, płótno, 150 x 150 cm
sygn. na odwrocie: L. Tarasewicz 2015 / 150x150 /Acrylic on canvas

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

BEZ TYTUŁU, 2001

olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie. L. Tarasewicz 2001 50x50

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

BEZ TYTUŁU, 1991

(kwadryptyk) olej, płótno, 170 x 520 cm (130 x 170 cm każda)
sygn. na odwrocie: L. Tarasewicz 1991. (każda)
na odwrocie nalepka Galerii Nordenhake w Sztokholmie

PROWENIENCJA:
kolekcja prywatna, Warszawa
kolekcja prywatna, Szwecja
Galeria Nordenhake, Sztokholm

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

KOMPOZYCJA, 2000

olej, płótno, 50 x 50 cm
sygn. na odwrocie: L.Tarasewicz/2000/50 x 50

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Kompozycja, 2001 r.

akwarela/papier, 28,50 cm x28,50 cm (wymiary arkusza każdej części)
Kompozycja składa się z czterech części
opisany na odwrociu jednej z części: 'J. Tarasewicz 2001' oraz wytyczne do ułożenia kompozycji

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

bez tytułu, 2016

olej, płótno, 50×50 cm
[w oprawie: 67,5×67,5 cm]
sygnowany na odwrocie "L. Tarasewicz 2016"

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 1995 r.

olej/płótno, 190,5 x 130 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'L. Tarasewicz 1995'

- zakup bezpośrednio od artysty
- kolekcja prywatna, Warszawa
- Jola Gola, Leon Tarasewicz, Warszawa 2007, s. 289 (il.)

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 2010 r.

olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'L. Tarasewicz 2010'

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

4 (pionowy zielono-żółty), 2004 r.

akryl/płótno, 190 x 396 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu pierwszej części tryptyku: 'L. Tarasewicz | New York 2004. | 396x190 cm.'
poniżej wskazówka montażowa

- Gary Tatintsian Gallery, Nowy Jork
- kolekcja prywatna, USA
- Leon Tarasewicz, wystawa indywidualna, Gary Tatintsian Gallery, Nowy Jork, 2004

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 1996 r.

olej/płótno, 65 x 65 cm
sygnowany na odwrociu: 'L. Tarasewicz'

- Galerie Nordenhake, Berlin, 2001
- kolekcja prywatna, Paryż
- Leon Tarasewicz, Paintings, Galerie Nordenhake, Berlin 17.11.2001-11.01.2002

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

KOMPOZYCJA, 1996

olej, płótno, 130,5 x 190 cm
op. na odwrocie: L. Tarasewicz 1996

PROWENIENCJA:
kolekcja prywatna, Warszawa
depozyt artysty w Nordenhake Gallery, Berlin

REPRODUKOWANY:
Gola J., Leon Tarasewicz, Warszawa 2007, s. 291.

liczba obiektów: 216