1 zł
2 600 000 zł

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Kompozycja, 1973 r.

ołówek/papier, 51,5 x 73,5 cm
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Jan Dobkowski 4.V.73 r.'

cena wywoławcza: Wykup abonament

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

BEZ TYTUŁU, 1991

ołówek, papier; 48 x 61 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: "Jan Dobkowski 1991

darczyńca: Iwona Büchner

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

bez tytułu, 1993

pastel, papier; 50x70 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Blizna I, 1981

olej na płótnie, 150 x 100 cm
sygnowany na odwrociu: Jan Dobkowski/"Blizna I" 1981/olej 150x100 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Waga, 1972

olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jan Dobkowski / "WAGA" 1972 / 80cm x 60cm.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Sowa, 1963

Linoryt; wym.: 250 x 193 mm; sygn. oł. p.d..: Jan Dobkowski 1963 r., l.d. tytuł, śr.d.: linoryt e/a. Lit.: Jan Dobkowski, Zwierzyniec albo świta Orfeusza, 28 linorytów do cyklu poetyckiego Guillaume`a Apollinaire`a, Warszawa 1996, s. 75.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Palia Kameni, 2000-2002

akryl, płótno; 146 x 114 cm
sygnowany p. d.: "Jan Dobkowski 2000-02 rok", na odwrocie: "Jan Dobkowski | »PALIA KAMENI« 2000-02 rok | acryl | 146 x 114 cm"

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

DŹWIGNIA, 1985

olej, akryl, płótno
160,5 x 120 cm
sygn. p.d.: Jan Dobkowski 85
na odwrocie na płótnie sygnatura i napis: Jan Dobkowski | "DŹWIGNIA" 1985 | olej + akryl | 160 cm x 120 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Nokturn XXXXVIII, 1999

akryl, płótno; 60 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Dobkowski 1999;
na odwrocie opis autorski: Jan Dobkowski / "NOKTURN XXXXVIII" (sic!) 1999 ROK / ACRYL / 60 cm x 81 cm.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Bez tytułu, 1999

akryl, sklejka; 21 x 15 cm;
na odwrocie dedykacja: EWIE H.(...) / na pamiątkę / Janek Dobkowski / 5-II-1999 r.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Otchłań, 1983

olej, akryl, płótno, 120 x 160 cm
sygn. p. d.: Jan Dobkowski 83 opisany na odwrociu

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Scena erotyczna, 1999 r.

ołówek/papier, 21 x 29 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Jan Dobkowski 1999 r.'

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

bez tytułu

pastel
70 x 50 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Psyche-Physis, 1976 r.

olej/płótno, 197 x 147 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | "PSYCHE PHYSIS" 1976 R | olej 197 cm x 147 cm'

- Jan Dobkowski. Prace z lat 1963-1978, Centralne Biuro Wystaw Artystycznych "Zachęta", Warszawa, marzec 1978
- Jan Dobkowski. Prace z lat 1963-1978, katalog wystawy w Centralnym Biurze Wystaw Artystycznych "Zachęta", wstęp Bożena Kowalska, Warszawa 1978, s. nlb., poz. 142 (spis)

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Sen Ziemi, 1989/1990 r.

akryl, olej/płótno, 120 x 160 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Jan Dobkowski 1989'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | "SEN ZIEMI" 1989/90 | 120 cm x 160 cm | olej + acryl'

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Ś́wiatowid, 2018,

ceramika szlachetna, malowany podszkliwnie zielenią chromową, szkliwo przezroczyste, akryl naszkliwny, unikat
wys. 78 cm, średnica 25 cm,
u dołu: OKO / Malwina Konopacka / 2018 / Teresa / No 8 / Jan Dobkowski
SPRAGNIENI PIĘKNA 2018 / MNW / Przyjaciele

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Nocturn XV, 1998 r.

akryl/płótno, 81 x 100 cm
opisany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | "NOCTURN XV" 1998 ROK | AKRYL | 81 cm x 100 cm'

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Bez tytułu, 1993

pastel, papier szary; 30 x 40 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jan Dobkowski 93.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Nokturn XXXXVIII, 1999

akryl, płótno; 60 x 81 cm;

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Bez tytułu, 2005 r.

tusz, papier, 48,5 × 62 cm
sygn. i dat. p. d.: Jan Dobkowski 2005 rok

liczba obiektów: 502