POTRZEBOWSKI Jerzy (1921-1974)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, papier, 34,7 x 49,2 cm,
sygn. p.d.: Jerzy Potrzebowski
flamaster/papier, 28 x 19 cm
sygnowany i datowany p.d.: `J. Potrzebowski | 73`
Estymacja: 900 - 1 500 zł
olej, tektura, 50 x 70 cm,
olej, sklejka, 50 x 35 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Potrzebowski;
Na odwrocie napis: Stwierdzam autentyczność mojego ojca/ Jerzego Potrzebowskiego/ Andrzej Potrzebowski 28.03.09 r.
Olej, płótno, 70 x 100 cm
Sygnowany p. d.: Jerzy Potrzebowski
olej, płótno, 40 x 62 cm,
Kobiety z koszami przy wozie, 1963 r.
flamaster/papier, 33 x 24 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: `J. Potrzebowski | 1963`
Estymacja: 1 000 - 1 500 zł
olej, płótno; 95,5 x 132 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Potrzebowski
olej, płótno naklejone na tekturę, 40 x 40 cm
olej, płótno, 67,5 x 47,5 cm,
olej, płótno, 84 x 109 cm,
sygn. l.d.: Jerzy Potrzebowski.
Naklejka CBWA Oddział w Krakowie wystawa 1974
olej, płótno; 90 x 65 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Potrzebowski/1947
olej, złoto płatkowe, tektura, 10 x 15 cm
sygn. p.d.: J. Potrzebowski
olej, płótno, 77,5 x 93 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Potrzebowski / 1959 Kraków
[cyfra 4 przemalowana przez artystę na 5]
na odwrocie opis: KRAKÓW/ Z WYSTAWY A.S.P./ 30. VI. 1949/ Jerzy Potrzebowski
olej, płótno naklejone na tekturę,
50 x 72 cm (w świetle oprawy);